Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi feladatlapokat idén...

Érettségi feladatlapokat idén is közzéteszik az interneten?

Figyelt kérdés
Szoktam hírekben hallani és ismerősöktől is majdnem minden évben, hogy az érettségi feladatlapokat a vizsga előtt közzétették az interneten. Esetleg most is van erre lehetőség? Illetve egyéb információ a témával kapcsolatban? Nagyon fontos lenne.
2011. ápr. 25. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:

:D , amikor én érettségiztem akkor fent voltak a matek feladatok , és úgy volt, hogy aki nem akart továbbtanulni annak nem kellett újracsinálni a matek írásbelit.


(azért beleírták a jegy mellé,hogy nem számít bele a továbbtanuláshoz.)


aki viszont tovább akart tanulni , annak újra kellett csinálni a matekot, egy másik feladat sor volt -.-


szóval, ha fent is lesz az interneten, úgy is kiderül és hasonló lesz úgy is.

2011. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ééértem. engem csak az angol érdekelne:) de az nagyon:D
2011. ápr. 25. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen érettségik sosem számítanak, szóval teljesen fölösleges lelkesednek az ilyen megoldásokért.

Egyébként évek óta nem került föl egy feladat sor sem.

Én 2008-ban érettségiztem és sem abban az évben, sem azóta nem hallottam ennek hírét, pedig az azt megelőző évben felkerült.

De őszintén megmondom, nem örültem volna ha emiatt a pár hülye miatt újra meg kellett volna írnom...

2011. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

kamu. mi értelme lenne akkor, ha előtte letölthető lenne?

egyszer volt ilyen matekból, akkor is újraíratták.

2011. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem minden évben?Az ismerősöd eléggé el lehet tájolva...

Nem lesz fent a vizsga előtt, csak után másnap reggel, ne is reménykedj ilyenben :) másrészt meg ha netán még így is lenne(amire kb esély sincs) szépen írhatnád újra, mert úgyis kitudódna.Inkább tanulj :D

2011. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy hallottam, hogy pár éve volt utoljára ilyen, hogy kiszivárogtatták az érettségi feladatokat, de annyira szigorítottak ezen, hogy azóta sem történt is, és valszeg nem is fog. Ln is most fogok érettségizni, de nem örülnék, ha újra kellene írnom, örülök ha egyszer megírhatom azt mehetem haza:P
2011. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy évben volt ilyen (tudtommal 2005-ben, a kétszintű érettségi bevezetésekor), akkor is csak a matek feladatlapok kerültek fel.

Azóta olyan szigor van, hogy gyakorlatilag lehetetlen, hogy ez megtörténjen.

És ahogy előttem is írták, ha mégis megtörténne, akkor arról utólag mindenki tudni fog, és érvénytelenítik az eredményt.

2011. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ott a pont az utolsónál, akkor érettségiztem :D de rég volt -.-
2011. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem. hát pedig azért még reménykedtem:( :) köszi az infókat!
2011. ápr. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!