Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Efelvi segít-setek! Hogyan...

Efelvi segít-setek! Hogyan tudok változtatni a februárban bejelölt adatokon a főiskolai tanulmányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz bejelölt adat alatt?
2011. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval, OKJ-s középsuliban tanultam, ami egy fősulival van kapcsolatban... Valamelyik osztálytársam kitalálta, hogy ezzel lemennek az államilag támogatott félévek (fősulis kapcsolat miatt), mert rajta lesz a bizonyítványon a főiskola pecsétje. Nincs rajta! Szóval ezt akarom törölni!
2011. jún. 17. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Először itt nézd meg, hogy elfogadják-e oda az okj-s képzésedet. Osztálytársaknak ne nagyon higgy, kivéve ha forrással alátámasztják, amit mondanak.

Akkor számítana bele az államilag támogatott féléveidbe, ha felsőfokú szakképzésen vettél volna részt főiskolai keretek között. Elmondásod alapján középiskolai rendszerű volt a képzésed, innentől kezdve nincs mitől tartanod. Letörlésnek végképp semmi értelme nem lenne, hiszen ezeket központilag nyitva tartják, és megállapítanák, hogy neked bizony már kevesebb féléved van. DE rád ez nem vonatkozik, mivel középiskolai rendszerű képzésben voltál.

2011. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze nem nyitva, hanem nyilván tartják :D
2011. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a főiskolával kapcsolatban van az nem számít? És ki fogja megállapítani, hogy használtam-e már fel államis féléveket? És én ha valahol kérdezik akkor mit írjak/mondjak?
2011. jún. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!