Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik voltak az éretségi tételek?

Mik voltak az éretségi tételek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok segítsetek nekem én jővőre fogok éretségizni de a nyáron már elakarok kezdeni tanulni... Előre is köszönöm a válaszokat..
2011. jún. 11. 14:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Középszinten az iskolák állítják össze a szóbeli tételsorokat, csak az írásbeli központi. Emelt szinten a szóbeli tételeket is az OH állítja össze, azok ott kell, hogy legyenek a honlapjukon. Vagyis a tanáraidat érdemes megkérdezni arról, mik is lesznek a szóbeli tételek.

(szemétkedés nélkül: javaslom, hogy a helyesírás gyakorlásával kezdd)

2011. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mondjuk beírod a google-ba, hogy érettségi 2011.

Miközben írod, magától írja ki a lehetséges találatokat.

Vagy ott van az erettsegizz.com


Csak arra vigyázz, hogy az éretségi igazából éreTTségi. Tehát a felkészülést a nyelvtannal kezdd.

2011. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

OFF

Elsőre azt hittem, a köztársasági elnökünk írta a kérdést. :)

2011. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ...:)
2011. jún. 11. 14:37
 6/7 skarma ***** válasza:

én azt ajánlom, csak tanulj az utolsó évedben. Hiába tanulod meg most a tételeket, úgyis elfelejted. Nem beszélve arról, hogy jó része 12.-es anyag. Szóval ha rendesen tanulsz, könnyen megfogod tudni tanulni a tételeket egy év múlva.

Sok sikert!

2011. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen aranyosak vagytok...:)<3
2011. jún. 11. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!