Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz a töri pótvizsga? (lent)

Nehéz a töri pótvizsga? (lent)

Figyelt kérdés
hát nagyon úgy néz ki hogy meghuznak töriből ls arra lennék kiványcsi hogy mennyire nehéz belőle a pótvizsga...10 ostályba járok abból az első nyelvi előkészítő volt.
2011. jún. 7. 19:09
 1/9 anonim válasza:
Nem vészes, én 11-be buktam, nagyon utálom a töri-t, ratyi tantárgy. Amúgy engem úgy engedett a tanár érettségire hogy hat 1-esem és 1 2-esem volt, kihívott év végén és kérdezte hogy akarok-e töriből érettségizni én azt válaszoltam hogy "szarok rá", erre ő azt mondta hogy ő nem szarik rá és átengedett. 3-ra érettségiztem töriből úgy hogy még tankönyveim se voltak mert eladtam őket.
2011. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azigen :D ...igazábol nekem csütörtökre meg kéne tanulnom az Árpád kor Mo-n de az a helyzet hogy se vázlataim nincsenek se semmim... :S
2011. jún. 7. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:

jaaaaj fiam. a töri azért nem egy kvantumfizika vagy mikrobiológia...


keresd meg a neten az Árpád kort, sztem egy valag leírás, tétel van hozzá sulis oldalakon, wikipedian.

ne itt keseregj, h neked milyen fos lesz.

inkább most tanulj, mint egész nyáron...

2011. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Árpád-kor? Jajj. Az nem rossz. Vedd elő a tk-eidet, abban benne van minden, csak be kell seggelni. Oszd be a tanulnivalót, ne szerda este állj neki. Amugy meg a lényeget próbáld megjegyezni, a részletek most nem kellenek. Mikor uralkodott, milyen törvények, hódítások, trónharcok. Ezek a lényegesek. Sok sikert. ^^
2011. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valoszinűleg tk-ból lesz a tanulás....
2011. jún. 7. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Még amikor én voltam tizedikes, én is bukásra álltam, aztán egy délután alatt bevágtam a fél tankönyvet (nem túlzás!) és írtam belőle egy négyes dolgozatot, amivel aztán sikerült átmennem. Elég nagy motiváció volt az, hogy ne kelljen egész nyáron töriznem. :-) Arra figyelj, hogy ne vessz el a részletekben, hanem értsd meg az alapösszefüggéseket. Menni fog az!
2011. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem énis hogy menni fog...csak az a baj hogy a töri nem akar megmaradni akármennyi ideje tanulom még most is csak 1-2 dolgot tudok belőle.... :S
2011. jún. 7. 20:22
 8/9 anonim válasza:
Engem most 11.-be húztak meg töriböl. Szóval most gőzerövel dolgozom ki a 30tételt a pótvizsgára,de valahogy az egyes témákat tudom,de az egész éves anyagról van szó,keverek mindent. Nem tud vki segíteni,hogy tudnám egyszerüen megtanulni a törit?
2012. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem a tanár annyira utál, hogy minden évben megbuktat akarmit adok be egyest ad és potvizsgan több tanar van bent, úgy nem tud megbuktatni👌🏼
2016. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!