Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A TIT-nek mi a felügyeleti...

A TIT-nek mi a felügyeleti szerve?

Figyelt kérdés
Pontosabban a TIT-nek és a velük szerződésben levő iskoláknak.ugyanis most végeztem el egy cukrász tanfolyamot,és a tandíj se volt semmi 180 ezer de még ezen felül saját pénzből kért a suli egy vagon cuccot,kifizettük az alapanyagokat a gyakszira és a fele meg sem volt tartva csak aláírtuk,plusz elhordta mindenki a kész termékeinket.Plusz még a két szóbelim 4 és 5 lett,az írásbeliért megdícsért a tanár hogy nagyon jó lett de ott nem mondtak jegyet,a gyakszi vizsgán pedig a 4 sütiből hármat kiemeltek hogy milyen jó és szép ,viszont ami hibát találtak benne azt meg az oktató mondta hogy úgy kell.,és 3-as lett a zárójegyem és nagyon nem értem,főleg mert akinek rosszabb lett az írásbeli,szóbeli is mint az enyém az ötös lett,aki meg ki sem töltötte a 8 oldalas vizsgalapot-egy oldalát sem-az meg négyes.Nem tudok belenyugodni mert nekem ez munkahelyhez kell a többi meg csak unaloműzésnek szánta.
2011. jún. 7. 10:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!