Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyik nap megtudtuk h másnap nem lesz tanár órán, mert hiányozni fog. Ezért másnap mi elmentünk arról az egy óráról, mintha lyukas lenne. Beirtak hiányzónak, hiába vittünk igazolást ofő azt mondta nem fogadja el, igazolatlant kapunk. Tudom hogy 1 igazolatlannak semmi következménye csak irnak levelet szülőnek senki másnak, de megteheti, hogy igazolást nem fogad el?
2011. jún. 3. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Megteheti.


De tényleg nem lesz bajod egy igazolatlantól.

2011. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem teheti meg. Ilyen nincs, hogy nem fogadja el, ha időn belül hozod ( nálunk 8 munka napon belül kellett). Egyes tanárok mit meg nem engednek maguknak. Muszáj elfogadnia és magyarázd csak el neki, hogy kötelező neki ,ha valami nem tetszik mész az igazgatóhoz az majd rendbe teszi. Csak egy kérdés? Elkéretőztetek az óráról vagy csak úgy random napközben elmentetek? Nyilván, ha utolsó óra volt akkor mind1, de egyébként nem nagyon preferálják, ha minden teketória nélkül elmentek napközben. Bár akkor is köteles elfogadni az igazolást.
2011. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, csak én nem vittem igazolást, hanem egyből be is írta az igazolatlant. Ez két hónapja volt, nem jött azóta levél se, szerintem így év végén már nem nagyon foglalkoznak vele.
2011. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sz*rd le! Jeles tanuló vagyok (lesz egy négyesem) és az előrehozott érettségimkor hiányoztam azon a héten, mert készültem rá és én kerekperec megmondtam a tanárnak, hogy írja be az igazolatlant, mert én igazolást nem hozok! Otthon tanultam, meg is lett az eredménye... Kaptam 9 igazolatlant, de nem érdekelt, mert az érettségim jó lett!:D
2011. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó konkrétan annyira nem érdekel csak kiváncsi voltam h megteheti azt, h nem fogadja el az igazolást? Elmondtam itthon nem akadtak fenn, 4,7 az átlagom nem csesztettek , csak kicsit zavart. Köszönöm mindenkinek.
2011. jún. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!