Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, ha egy...

Most mit csináljak, ha egy tanáromat kibeszéltem, és meghallotta valószínűleg?

Figyelt kérdés

Sétáltam a belvárosban két osztálytársammal, és szóba került, hogy az egyik tanárnőt be akarták küldeni helyettesíteni nyelvtan órát tartani. Ő egyébként az irodalomtanárunk, de nekünk idén nincs nyelvtan óra. Mondta az egyik csaj, hogy milyen szerencse, hogy nem küldték be. Erre megkérdezte a másikuk, hogy mégis mit tanított volna? Erre én viccesen mondtam, hogy biztos a mássalhangzó törvényeket. Ugyanis ezt az egy anyagot már rengetegszer átvettük. És ekkor megláttam, hogy ott megy mögöttünk pár lépésre. Köszöntem neki, és mondta, hogy nyugodtan csak mondjam tovább, mert ő nem hallgatózik. Én teljesen leblokkoltam. A nyakamon van az érettségi, tuti, hogy bosszút fog állni. Most mit csináljak? Biztos leesett neki, hogy én miért mondtam azt, hogy a mássalhangzó törvényeket? Rettegek. Tudom, hogy hülye voltam, és nem kell kibeszélni soha senkit, de eszembe sem jutott, hogy ott lenne. Most mi legyen? Szükségem van a jó jegyre, de ha most megharagszik, akkor cseszhetem, le fogja húzni az érettségimet. De oda sem mehetek hozzá bocsánatot kérni, mert mi van, ha nem is értette, hogy miről beszélünk. Ti mit tennétek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 18. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne parázz. Ha minden tanár meghúzna minden olyan diákot aki kibeszéli akkor Magyarországon megszüntetnék az érettségi intézményét. Egyébként sem mondtál olyan egetverő dolgot és biztos van egyéb dolga is, mint észben tartani, hogy XY AB napon azt mondta róla, hogy...
2009. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

emiatt nem fog megharagudni szerintem.

én tavaly érettségiztem, a töritanárommal finoman fogalmazva sem voltam jó viszonyban, de érettésgin halál jófej volt , még segített is:)

2009. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fog semmit csinálni. minden tanár tudja pontosan, hogy a diákok ócsárolják őket a hátuk mögött.

(egy leendő tanárnéni)

2009. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos a tanárnő mindent megjegyez, pontosan tudja, hogy ki miből felelt az elmúlt 4 évben. Mindenesetre remélem, hogy nem nagyon veszi szívére, hogy ebből a szokásából viccet csinálunk. Köszi még egyszer a válaszokat!

2009. márc. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!