Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, kiszámolná...

Egyetemisták, kiszámolná nekem valaki az átlagomat?

Figyelt kérdés

Sajnos én egy év után még mindig nem értek hozzá:D A kredites átlagról van szó, most még a neve se jut eszembe:D

Jegyeim:

5 (2 kredit)

5 (2 kredit)

4 (2 kredit)

4 (3 kredit)

5 (3 kredit)

1 (3 kredit)

5 (3 kredit)

5 (3 kredit)

3 (3 kredit)

3 (2 kredit)

4 (2 kredit)

És még egy kérdés: Hogy egy tárgyból buktam, az nem zárja ki a tanulmányi ösztöndíjat igaz?


2011. máj. 30. 10:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

18.46 nem töröltettem a hozzászólásodat. Én is csak azt láttam, hogy már nincs ott, illetve nem emlékeztem hogy melyik lett törölve, csak arra hogy öt hozzászólás helyett négy volt.

Nem értem miért kell ilyen módon leszólni meg beszólni, nekem eszembe nem jutna hogy lenézzek valakit aki nem beszél legalább 3 nyelvet, pedig úgy gondolom, alap dolog a mai világban. (Mint ahogy ugye az is, hogy ki tudjuk számolni az átlagot) Nem vagyok egy dicsekvős típus, de ha már itt oltotok, hát elmondom, hogy a spanyol és német felsőfokom mellett angol és orosz középfokom van, angolból júni 17-én megyek felsőfokút tenni, utána pedig elkezdek portugálul tanulni(már van hozzá egy kis alapom) és ráhajtok az orosz felsőfokra.

A nyelvek érdekelnek, ez van, ehez mindig van energiám, és nemigazán félek attól hogy nem fogok tudni elhelyezkedni velük.

2011. máj. 30. 21:58
 12/14 A kérdező kommentje:
ja és 18.48 az egyetemnek pont az a lényege, hogy nem kell mindenhez értened, mint középiskolában, hanem azzal foglalkozhatsz, amihez értesz, amit szeretsz. Látszik hogy sose jártál egyetemre, ami persze nem baj, mert szakmával is nagyon jól el lehet helyezkedni, sőt. Csak nem kell azt hinni hogy aki nem ért a gyakorlatias dolgokhoz vagy a számoláshoz az nem való egyetemre, mert ezek egy nyelvszakon nem lényegesek.
2011. máj. 30. 22:01
 13/14 anonim ***** válasza:

18:48 vagyok

igen, az egyetemen azzal foglalkozol általában, ami érdekel, de az nem azt jelenti, hogy minden egyéb szempontból el kellene hülyülnöd. Felhívom a figyelmedet az alábbi videókra, ha még nem láttad volna őket:

[link]

[link]


A súlyozott átlagot egy matek érettségivel bőven tudni kellene, az általános műveltség része. Szánalmas, hogy továbbra is azt gondolod, hogy erre az ismeretre nincs szükséged.


Rólam meg annyit, ha már itt kóstolgatni próbálsz, hogy egyetemet végeztem, de egy némileg komolyabb szakot. Plusz az angol tárgyalási szinten megvan, és németül is beszélek annyit, amennyi a munkámhoz kell, valamint van némi alap francia.


Te meg elmehetsz majd tolmácsnak egyetemi végzettséggel, ez biztos remek lesz, csak vigyázz, nehogy számokat kelljen majd fordítani. Például franciául a 99-et úgy mondják, hogy négyszer-húsz-tizenkilenc. Gondolom ezért is tartod magad távol a franciától.

2011. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azta, az komoly, ezt nem tudtam a franciáról:O Érdekes.

Szimplán nem tetszik a francia, sosem tetszett.

2011. máj. 31. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!