Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki elhatározta,...

Van olyan, aki elhatározta, hogy nyáron kő keményen fog tanulni?

Figyelt kérdés
Nem bukottakra gondolok:) Hanem olyanokra, akik szintén jövőre érettségiznek. Én októberben 4(5) tárgyból, és nagyon sokat kell tanulnia nyáron. Van még rajtam kívül ilyen szerencsétlen?:S:)
2011. máj. 27. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Csak igy fog sikerülni.
2011. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg angol szakmai nyelvvizsgára kell készülnöm (tanfolyamra is beiratkoztam) uh nem fogok unatkozni a nyáron :S
2011. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nyári programom: szakdoga írás+szakmai gyakorlat betanulással (ha jól megy ott maradhatok dolgozni)+augusztusban nyelvvizsga+ha belefér az időmbe, akkor elkezdem a jogsit, ja és azért nem ártana 1-2x elmenni strandra se a haverokkal...:D


Egyébként érettségire én az előtte lévő nyáron még nem tanultam, csak az utolsó évben, szóbelikre kidolgoztam a tételeket az év közben meg ilyesmi.


22 N

2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát, nekem sajnos muszáj, mert másképp nem fognak összejönni októberben az előrehozott vizsgák. Hát, örülök, hogy nem vagyok egyedül:) Sok sikert mindenkinek:)
2011. máj. 27. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Előrehozott német érettségi, aztán nyelvvizsga. Közben angol nyelvvizsga (az előrehozott már megvan)

Hát nem lesz egy kellemes nyár, uh. :S

2011. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem érettségi németből, kémiából, töriből (ez még kérdéses), matekból és... ennyi. Elég is:) Plusz őszig illene megszereznem egy német nyelvvizsgát.
2011. máj. 27. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, én.

Elhatároztam, hogy a nyári szünet alatt bevágok 3 töri könyvet, és szeptemberben pedig a 4-es könyvet - történelem OKTV-re megyek. Fejleszteni akarom az angol tudásom, illetve annyi matek gyakorló könyvem van, hogy mire odaérek, kisujjból kirázom a középszintet. Nem, az osztály nagy része örülni fog, ha mehet szóbelizni. :D Ennyi...^^ Osztályfőnökkel 12. - ben átvesszük az informatikai anyagot + adatbázis kezelést, weblapszerkesztést tanulunk (ami nem nehéz), irodalomból meg nyomatni fogja az összehasonlító elemzéseket, az érvelő fogalmazásokat és sok-sok dolgozat.

2011. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is tanulok majd:)) Igaz van még 2 évem,de az orvosi a cél,és ahhoz meg kell tanulni. Meg az előrehozott kémia meg biosz érettségire átnézem a cuccokat, azok mondjuk mennek. Meg 2 év múlva felsőfokú angol,meg ugyanolyan német nyelvvizsga meg tervezek még egy olasz középfokút :Dazért nem viszem majd túlzásba a tanulást,nehogy a végén még megártson ;)
2011. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előrehozott olasz érettségi, nyelvvizsga, olasz emelt szint, majd felsőfok :D Nyáron kezdek el az érettségire tanulni, év közben a többire, mert a nyelvtan azon a szinten már horrorisztikus, szókincsre meg egyedül is gyúrhatunk :P
2011. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

francia emeltre nekem is a nyelvtran miatt kell, meg három biosz könyvet csakhogy jól menjen.

csak ügyesen midnenki!

2011. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!