Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kőszegi gyermeküdülőben...

Kőszegi gyermeküdülőben voltatok táborban kb 20-25 éve?

Figyelt kérdés

Igazábol jo lenne beszélni valakivel és emlékeket felidézni.

Én 1990-ben voltam,pont a húsvétot is ott töltöttem,egy egész hónapot voltam ott.

sajnos az üdülőt hagyják pusztulni,de ha valakinek képe is lenne akkorról,annak nagyon örülnék.


2011. máj. 24. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
1985-86-87-ben is voltam egy-egy honapot ott. Sajnos fenykepem az nincsen,mivel kb 10 eves voltam akkor. Nagyon jo volt, arra emlekszem,hogy 300ft zsebpenzt kaptam anyukamtol es mindig a kisbufeben csokiztam el. Meg a vetelkedokre emlekszem.
2011. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én asszem 200Ft-ot kaptam,igy napi 10Ft volt a zsebpénz amit mindig a tanár adott oda naponta.



Én a 104es szobában laktam:)

Ami nagyon megmaradt az a bélyegautomata!és a kirándulások,és a mindenféle versenyek!!

2011. máj. 24. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!