Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Iskola

Mit szóltok ehhez? Iskola

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, öt évfolyamos gimibe mentem, tehát még egy évig tanulok. A régi sulimat ott hagytam, átiratkoztam egy másik gimibe, de ott 11.-es lettem, mivel csak 4 osztályuk van. úgy gondoltam, h de jó lesz, itthon leszek(koleszos voltam)tanulok, csendben el leszek. De nem normális a mostani osztályom, tisztelet persze a kivételnek.

Nos a napokban egy fiú osztálytársam egy alufólia golyóval majdnem kidobta a szemem, nagyon bepipultam és az egész osztály előtt el kezdtem osztani. Aztán utána a srác, még figurázott engem, h milyen vagyok, meg röhögtek páran. Szánalmas, utálok ide járni. Most mit tegyek?


2011. máj. 18. 08:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, biztos, h bennem van a hiba. De azt a körülményt, azt a helyzetet, amiért ezt a fejemhez vágta a padtársam...

Annyi volt, h szünetben el kezdett szapulni, negatív dolgokat mondott rám. Becsöngettek, én néztem a füzetet, olvastam a leckét. Bejött a tanár papírokkal, , mert röpke dolgozatot íratott, erre a srác kezd pitizni, h hadd olvassa a füzetem és meg becsuktam, és erre mondta. Áhh, szval mindegy, igen bennem van

a hiba, de akkori is

2011. máj. 20. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!