Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Iskola

Mit szóltok ehhez? Iskola

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, öt évfolyamos gimibe mentem, tehát még egy évig tanulok. A régi sulimat ott hagytam, átiratkoztam egy másik gimibe, de ott 11.-es lettem, mivel csak 4 osztályuk van. úgy gondoltam, h de jó lesz, itthon leszek(koleszos voltam)tanulok, csendben el leszek. De nem normális a mostani osztályom, tisztelet persze a kivételnek.

Nos a napokban egy fiú osztálytársam egy alufólia golyóval majdnem kidobta a szemem, nagyon bepipultam és az egész osztály előtt el kezdtem osztani. Aztán utána a srác, még figurázott engem, h milyen vagyok, meg röhögtek páran. Szánalmas, utálok ide járni. Most mit tegyek?


2011. máj. 18. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy mgszöksz.Igazából írigylem a problémáidat jázusom alufólia golyó!!!Mi jöhet még?Vagy benen leszel az ilyenekbe vagy ne nagyon várd h befogadjanak.De ahogy látom kicsit vissza kéne szálnod a földre...
2011. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg annyira utálsz (mert ennyi alapján, szerintem csak emiatt nem érné meg bármit is csinálni), kiiratkozhatsz, és mehetsz estire. 18 elmúltál, szóval...
2011. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi??? Én a Földön vagyok, de nem tudom mit csinált vna ha kiloccsan a szemem.
2011. máj. 18. 08:21
 4/11 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, nem muszáj nappali tagozatos suliba járnod. Sőt, egyáltalán nem muszáj iskolába járnod, ha ennyire nem bírod.

(Hogy egy alufóliagolyóval való megdobástól "kiloccsan" a szemed, azt inkább ne mondtad volna - biológiát nem tanultál?)

2011. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Erősnek kell lenned,és meg kell szoknod ezeket a dolgokat.Hülyülj velük,még ha utálod is,aztán majd rájönnek és leszállnak rólad!Szerintem.
2011. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy kb 4 cm-es tömör alufólia golyótól biztos lehettek vna gondjai a szememnek. Így is fájt még vagy fél órát utána. Vagy más is ilyen könnyen veszi, h beledobna vmit a szemébe. Egy hülye az a srác, áll az osztályban és dobálózik 17 évesen. Ez normális? Am nem volt semmi poénkodás, csak fel akarta hívni magára a figyelmet.

Ezért dobálózott.

Sulit nem fogom abbahagyni, kell az érettségi és kell a szalagavató is és minden, mert nem szeretném, h ezek ki maradjanak az életemből.

2011. máj. 18. 08:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy amikor minden ok nélkül az ember testi épségét veszélyezteti meggondolatlanul, pusztán szórakozásból valaki, akkor bepipul. Az a baj, hogy a srác és társai nem fogják ezt fel, kivéve, ha velük történik. Szóval, minél jobban fel tudnak ingerelni ilyesmikkel, annál gyakrabban meg fogják tenni. Magadnak könnyíted meg, ha nem reagálod túl és levegőnek nézed őket. Látod, itt is sokan úgy gondolják, hogy egy szem, nem szem... Csak mert új vagy az osztályban, ismeretlen, esetleg furcsa is, próbálgatnak, meddig mehetnek el nálad.
2011. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan, egyetlen sérelem miatt vagy ennyire kiakadva? Elhiszem, hogy felhúztad magad rajta, főleg, hogy az illető még utána sem veszi észre magát, na de ez azért kissé túlzás.

A helyzet súlyosságának megítélésében pl. azt is fontos lenne tudni, hogy szánt szándékkal a szemedre célzott, vagy csak véletlenül talált el téged?

De azért azt tényleg vedd figyelembe, hogy ilyen dolgok előfordulnak egy iskolában, még ha nem is kéne, hogy megtörténjenek. Volt már velem is olyan, hogy középiskolában kihúzták alólam a széket és elestem, vagy a nyakamba raktak egy éti csigát. Az illető természetesen viccnek szánta, csak abba nem gondolt bele, hogy ő maga nem szívesen szenvedne el hasonló vicceket. De ilyenek miatt azért eszembe sem jutott, hogy "most mit tegyek" jellegű kérdéseket tegyek fel.

Hozzáteszem, még anno a munkahelyemen is megtörtént olyan, hogy egyesek hülye vicceket csináltak, pl. egyszer az egyik FŐNÖKÖM (egy fiatal csaj) áfonyaszószt kent a homlokomra, amit fél órán keresztül próbáltam lemosni, és szerinte nagyon vicces volt. Most erre mit mondjak, mindenhol lehetnek olyan emberek, akik nem képesek a koruknak megfelelően viselkedni, az életben nem mindig tudod az ilyeneket elkerülni.

2011. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És akkor most hagyjam magam? Sztetek akk nem fognak cseszegetni?

Ma a padtársam, azt mondta, h" menj vissza a kva anyádba te retkes kva. És igen felteszem ezt a kérdést, mert tanácsot várok, h mit tegyek.

De eddig nagyrészt 2 féle választ kaptam:

1, még én vagyok a hülye, h kiakadok ezen

2, ne törődjek vele

2011. máj. 18. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy le leszek pontozva, de ha már ilyet is a fejedhez vágnak, amit írtál az imént, akkor lehet, hogy esetleg benned van a hiba... :/
2011. máj. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!