Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 részt tudtam megcsinálni...

2 részt tudtam megcsinálni info érettségin 2011 megvan a kettes így?

Figyelt kérdés

12 pontot kell teljesíteni gyakorlati részen?

az idei 2011es info érettségi szivatás volt kivették a power pointot amivel sokat összelehetett vna szedni...

a lényeg hogy mindenki mondta hogy választhatóak közül az info a legegyszerübb.....

csak a world-öt és az excel-t tudtam megcsinálni de azt sem teljesen tökéletesen,így megvan kettes??? nagyon kétségbe estem ,nehogy már választottból bukjak.....:@


2011. máj. 16. 16:51
 1/2 anonim válasza:
relax, simán a kettőből 70pontot lehetett szerezni 24 a kettes szint szóbelivel 30. én a grafikát rontottam el de remélem az 5-ös így is megvan
2011. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak az írásbelit nézve nincs "kettes szint". Szóbelivel együtt lehet erről beszélni, az egészen összesen valóban 30 pont kell (150-nek a 20%-a) a ketteshez.

Viszont csak az írásbelin elég összeszedni 12 pontot is (10%), és azt kell felhúzni a szóbelin összesen 30 pontra. Ha viszont ez a 10% sincs meg, akkor már eleve nincs szóbeli sem, automatikusan bukás. Ez fordítva is igaz, tehát a szóbelin is el kell érni külön 10%-ot, hogy ne legyen bukás.

2011. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!