Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes vaterán tankönyv...

Mikor érdemes vaterán tankönyvet eladni?

Figyelt kérdés
Nem meggazdagodni akarok belőle, ha egy-kétszáz forintot kapnék egy-egy könyvért, már az is jó lenne, mert máskülönben úgyis csak kidobnám. Aki szokott ott nézelődni, mikor, augusztus környékén?
2011. máj. 15. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor. Én pl most nézelődtem francia könyvek után, persze tankönyvrendelésnél lehet nagyobb keletje lenne. Fontos, hogy csak a jó állapotúakat add el, ami tele van firkálva, illetve a munkafüzeteket ne (kivétel ha nem használtad).
2011. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, már kiválogattam őket, van egy csomó, amit gyakorlatilag ki se nyitottam, vigyáztam rá:) Majd próbálkozom akkor.
2011. máj. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!