Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező a gólyatábor?

Kötelező a gólyatábor?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Én úgy tudom, hogy nem kötelező, de érdemes elmenni. Sokkal jobban összeszok a társaság, megismerhetsz pár tanárt is. Szerintem nagyon jó buli!


Menj el, hacsak van rá egy lehetőséged!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem kötelező, és mindig bánni fogom, hogy nem mentem el a saját gólyatáboromra.
2009. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
94%
Én nem mentem el. Habár elmentem volna, ha nem külföldön lettem volna. Ha teheted, mindenképp menj el.
2009. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

ja, szerintem is menj el:)

ha nem is lesz épp csodás, jó dolgok biztos lesznek benne, amikért már megéri, asszem:D én az enyémet annyira nem élveztem, de így is nagyon örülök, hogy elmentem.


de fölöttem, azért ne bánkódj annyira, a 4 év alatt bepótolod az biztos :)

vagy egyetemnél-gólyatábor? bár ottis biztos..

2009. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Menj el!

Én is voltam, imádtam a dolgot nagyon nagyon, bár voltak rossz pillanatok, de mikor és holnap nincs rossz pillanat

Ha teheted menj el nagyon jó lesz

2009. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
én nem mentem és nem is mennék. általában úgysem azzal a társasággal leszel majd akivel ott. sztem ökörség...
2009. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
ha egyetemi gólyatáborra gondolsz, akkor mindenképp menj el, mert az ritka jó buli!!! én imádtam az enyémet
2009. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező, én nem is voltam ott. Akik voltak, azok közül a többség élvezte, de tulajdonképpen a piálásról szól az egész. Állítólag jó buli volt, de semmiféle hiányérzetem nincs, hogy kihagytam. Az évfolyamot így is megismertem. :)
2009. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
én sem akarok elmenni az enyémre, pont azért, mert a piálás nem nekem való, a bulizás igen, de nem piával.
2009. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
én nem megyek:D
2009. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!