Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány igénylés?

Diákigazolvány igénylés?

Figyelt kérdés
Hello, még a jelentkezési időszakban bejelöltem, hogy kérek diákigazolványt, de elfelejtettem feltölteni a képet és az aláírásokat. Most mikor újranyitott az eFelvételi beakartam küldeni, de nem találom sehol... Mit tehetek?
2011. máj. 8. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi extra dolgod nincs. Év elején kérsz egy ideiglenes igazolvnyt és kb 2 hét, 1 hónap késéssel megkapod a rendeset. A to-n leadod a képet amikor beiratkozol. Ennyi, v ehhez nagyon hasonló a teendőd.
2011. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beiratkozáskor igényelsz a TO-n diákot, ha még középsulis vagy, akkor az érvényes 2011 október végéig. Ha már nem vagy középsulis, akkor az igénylővel együtt kérsz egy ideiglenes diákot is, ami 60 napig érvényes. Kb mire megvön a végleges az 2 hónap.

Általában az új diákot októberben lehet átvenni a TO-n. Te lehet, hogy később fogod megkapni.

2011. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!