Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételi! Diákigazolvány...

E-felvételi! Diákigazolvány igénylés! Plusz egy kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval, a hitelesítő adatlapot hétfőn akarom feladni, ajánlottként kell?

Nem pipáltam ki a diákigazolvány igénylést, ez nagy baj?(Mert akkor kipipálom és újra kérem a hitelesítőt)


Ez a pontos szöveg:


Felhívjuk szíves figyelmét, hogy amennyiben e-jelentkezőként diákigazolványt igényel, akkor az igazolvány gyártásához szükséges fényképet és aláírást a jelentkezési határidőig (2011. február 15.) csak az e-felvételi felületén a Dokumentumok menüpontban tudja feltölteni. Tájékoztatjuk, hogy amennyiben a jelentkezési határidőig nem tölti fel ezeket, vagy postai dokumentumkezelést választ, akkor ezek pótlására a jelentkezési határidőt követően hiánypótlás keretében egyszeri alkalommal lesz lehetősége. Ennek módjára az előreláthatólag 2011. április végén postázásra kerülő regisztrációs csomag mellékletében talál majd útmutatást. Amennyiben a hiánypótlás során sem küldi meg a szükséges fényképet és aláírást (vagy nem megfelelő fényképet küld), akkor tanévkezdéskor az adott felsőoktatási intézményben kérhet majd formanyomtatványt, és annak segítségével tudja benyújtani diákigazolvány igénylését.


Hétfőre lenne kész az igazolványképem egyébként is, de hétfőn már adom fel a levelet, úgy hogy ha kipipálom marad a pótfeltöltés, de az aláírást majd h kell megoldani?Ezt vhogy nem értem.


2011. febr. 12. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Erősen ajánlott ajánlottan feladni, de nem "kötelező".

Ha nem pipálod ki, hogy kérsz diákigazolványt, akkor majd év elején tudsz kéri ad adott intézményben. Ha kipipálod, hogy kérsz, akkor vagy hétfőig feltöltöd a képed és az aláírásod a neten, vagy a csomagban leírt módon beküldöd tavasszal.


ui.: Miért halasztja mindenki az utolsó percre az ilyeneket?

2011. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi h írtál, bár a 2. fele a szövegben is benne van. Az aláírás részt nem tudom még h fogom feltölteni, de majd megoldom.


Másrészt nem halasztottam a jelentkezést az utolsó pillanatra, mert az már megvan 1 hónapja, csak a hitelesítés maradt ekkora, de azt is még több, mint 1 hétig lehet.A nyomtatónk elromlott és most intézem a barátommal, csak a diákot nem pipáltam ki, és azon gondolkoztam h mi legyen vele, végülis kipipáltam és majd feltöltöm a képet áprilisban.

2011. febr. 12. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!