Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segít valaki eligazodni...

Segít valaki eligazodni (érettségi)?

Figyelt kérdés

eddig ugye matek,német,töri és a magyarok mentek le...számolgattam és mindegyikből bőven megvan a 20% valamelyikből még több is(az érvelést,esszét,levelet nem számoltam még de úgy is megvan) és azt mondják nekem hogy ha pl a magyar szóbelin elég csak 5%-ot szereznem akkor is megvan belőle mert az írásbeli több mint 20% ez igaz??


2.kérdés:biosznál elég 10%ot elérnem hogy mehessek szóbelire?


2011. máj. 7. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg ne beszélj trágárul xD Te gyökér. Ha nem tudnád, erre céloztam. Érdekes, az én mondataimban nincs csillag, mégis meg tudom magam értetni.
2011. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30 pontot kell elérni minden tárgyból a kettesért. 10%-tól mehetsz szóbelizni. Angolnál csak 33 pontos a szóbeli, magyarnál 50, törinél 60. Minden tárgyból 150 pontot lehet elérni összesen (írásbeli + szóbeli).
2011. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Volt egy olyan kérdés is, hogy:

"a magyar szóbelin elég csak 5%-ot szereznem akkor is megvan belőle mert az írásbeli több mint 20% ez igaz??"

Erre a válasz az, hogy nem igaz, mert a szóbelin külön is el kell írni minimum 10%-ot ahhoz, hogy átmehess. (De összesen persze meg kell lennie a 20%-nak.)

2011. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Látod, ha tanultál volna, akkor kiszámolhattad volna az egészet, és sikerélményként könyvelhetted volna el. Így viszont egész életedben másokra leszel utalva, ahogy most is. Ez aztán a jövőkép, gratulálok hozzá.
2011. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!