Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segít valaki eligazodni...

Segít valaki eligazodni (érettségi)?

Figyelt kérdés

eddig ugye matek,német,töri és a magyarok mentek le...számolgattam és mindegyikből bőven megvan a 20% valamelyikből még több is(az érvelést,esszét,levelet nem számoltam még de úgy is megvan) és azt mondják nekem hogy ha pl a magyar szóbelin elég csak 5%-ot szereznem akkor is megvan belőle mert az írásbeli több mint 20% ez igaz??


2.kérdés:biosznál elég 10%ot elérnem hogy mehessek szóbelire?


2011. máj. 7. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég szégyen, hogy te neked az az elismerés, hogy óó valamiből még 20% fölé is megyek. Nagyon gáz.
2011. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ki a f*aszt érdekel hogy háynas b*zdmeg csiragyerek....tele a f*szom az ilyen gyökerekkel akik nem bírják ki hogy neugassanak be kis ny*morékok
2011. máj. 7. 21:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Fú, hát ez szánalmas. Meg hogy írni sem tudsz rendesen, és minden 3. szavadban csillag van. Egyébként te vagy a gyökér ilyen eredményekkel.
2011. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ez ikszdé, de jó nagy féle. Juj, most csíra lettem.
2011. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nah...a stréberek!!!
2011. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mért nem a kérdésére válaszoltok? Mi van, ha ő nem akar tovább tanulni? Mellesleg a matek, magyar, töri, angol nekem sem kell tovább tanulás szempontjából, tehát megelégszem egy 2-essel vagy egy 3-assal, nekem csak a biosz és infó számít, amiből az infó megvan (80%). Ettől én még nem leszek h.lye, csak épp nem érdekelnek ezek a tantárgyak. Az első kérdésedre nem tudom a választ, mert nincs kedvem kiszámolgatni a százalékokat, de másodikra igen, ha megvan a 10% akkor mehetsz szóbelizni, viszont ott jól kell teljesíteni, h összességében meglegyen a 20%.
2011. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ha nem tudnád te tudatlan azért van minden 3.szavamban csillag mert trágárságszűrő van az oldalon...gyökér
2011. máj. 7. 22:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak mateknál van, hogy el kell érned 10%ot a szóbelizéshez. A többi tárgynál 20%.

A szóbelin meg nem %ra mennek, értsd: 4mondat nem egyenlő 5%al bizonyos témából.

2011. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
21:59-es válaszolónak meg köszönöm az értelmes választ....
2011. máj. 7. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:

A 22:00 kommentedhez mondanám, hogy nem jól olvasol a sorok között. :) És nevetséges (az is), amit ebben a hsz.-ban leírtál, ikszdé még mindig!

...

2011. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!