Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyivel emelik...

Szerintetek mennyivel emelik 2011-ben a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ez attól függ, milyen jól írtuk meg az érettségiket.
2011. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tavalyhoz képest kb. 20 %-al több helyre adták be a jelentkezést. Szóval igencsak fog, ha nem is ennyivel.
2011. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

EMELKEDIK és nem emelik. Értsétek már meg.

Ugyanannyian jelentkeztek, mint tavaly. Ha az érettségik eredménye hasonló lesz, mint a tavalyi, akkor vagy ugyanannyi marad, esetleg nő néhány pontot.

Azonban most a többletpontokat picit megnyirbálták, szóval várható a csökkenés is, szerintem.

2011. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az érettségiktől függ. ha xy szakra 50 embert vesznek fel, az oda jelentkezett pl.:1300 emberből azt az 50-et veszik fel akiknek a legjobb lett az érettségije. A ponthatár pedig annyi lesz amennyi a legjobbak közül is "csak" az 50.-nek volt.
2011. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, bocsánat a rossz megfogalmazásért, helyesebb az emelkedik...


Persze sok tényező befolyásolja, de én csak arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy saccoljátok, mennyivel lesz több, ill. kevesebb?!

2011. máj. 11. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is idén érettségiztem, és mivel úgy gondolom hogy az idei érettségi nem volt nehezebb az eddigieknél, maradnak a tavalyi pontszámok. Bár ez most eléggé kiszámíthatatlan év, tekintve hogy a nyelvvizsga a tavalyiakhoz képest már 7 vagy 10 ponttal kevesebbet ér. Lehet kevesebb is, több is, bár ha több lesz idén, akkor nem sokkal...persze ez csak az én véleményem.
2011. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg kevesebb lesz!!

pontmegvonás a nyelvvizsgákból, állítólag nehezebb volt az érettségi idén(magyar, matek, nyelvi hallás..)

jelentkezések kb. ugyanazok..

2011. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!