Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik biológiából emelt szintű...

Akik biológiából emelt szintű írásbellit csináltak most 2010ben. Kinek hogy sikerült? És szerintetek mennyivel viszik lejjebb az orvosin a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A biosz nehéz volt nekem olyan 70 körüli lesz :S a Kémiám 95% lett szóval remélem így együtt sikerül a felvételi. Remélem nem emelkedik de legalábbis marad a tavalyi ponthatár. Neked, hogy sikerült?
2010. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem 82 pont lett az írásbelim. de a kémiám viszont 82% mert azt már tavaly megcsináltam. annyira nem rosszak csak én a matekot rontottam el nagyon. most félek h pár ponttal csúszok le :/
2010. máj. 19. 20:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy lejjebb viszik meg feljebb viszik. Max csökken meg emelkedik. (Lehet te is így gondoltad, csak azért írtam le, mert sokan nincsenek tisztában azzal,, hogy határozzák meg a ponthatárt)

De a mostani biosz tényleg nehezebb volt, mint a tavalyi (tavaly érettségiztem). De azért meg lehetett írni. És biztos vagyok benne, hogy sokan meg is tudták írni 90% körül.

Szerintem a ponthatárok nem nagyon fognak csökkeni, inkább 2-3 pontot emelkedni.

2010. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

á sztem nem. pl békés megyében 5en írtak 80% felett

és ebből 1 volt csak 90% felett...

2010. máj. 19. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
A bioszod igenis jó lett! Az ez évi átlag ahogy hallom, lényegesen ez alatt van sajnos! Emelkedni éppen ezért szerintem nem fog, inkább csökkenni!
2010. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy sajnos valamit senki sem vesz figyelembe. Vannak olyan emberek, akik bioszból közepeztek, és kémiából emelteztek, na ők jól jártak, mert a biosz közép jól megírható volt, a kémia emelt meg a szokásos, nem volt extra szivatós. Szóval, ha csak rajtunk múlna (akik biosz emeltet, kémia közepet csináltunk), akkor talán csökkenne a ponthatár, de mivel nem csak rajtunk múlik, hanem azokon is, akik kémiából emelteztek, a ponthatár vagy stagnálni fog, vagy emelkedni egy kicsit. Én is örülnék, ha csökkenne, de nem valószínű, hogy ez megtörténik.
2010. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

de az orvosira nem lehet bejutni emelt kémiával :)

illetve bel lehet,de a biosz emelt az ettől az évtől kötelező feltétel,úgyh ez az orvosi karokat nem érinti amit mondtál

2010. jún. 2. 02:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tévedsz, az kötelező, hogy az egyik felvételi tárgyad emelt legyen. Ami lehet biosz, kémia vagy fizika. Bár jobb lenne, ha úgy lenne, ahogy mondod, de ez nem így van. Szívás nekünk :D
2010. jún. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de igen ez így van ahogy mondtam hidd el :D
2010. jún. 25. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy van ahogy mondod. Felvin is megnézheted, vagy akárhol. Egy emelt kötelező, de mindegy, hogy melyik tárgyból a 3 közül.
2010. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!