Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnaptól érettségizők, hogy...

Holnaptól érettségizők, hogy vagytok? Paráztok v lazán veszitek? Hiszitek h eleget készültetek? : )

Figyelt kérdés
én kicsit fosok nehogy elbastszam:D
2011. máj. 1. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

a holnaptól nem félek,mert nem számít nekem a magyar,de jólenne 80 fölötti. Matek+töri+német számít nekem, a németeim 96 fölöttiek,attól sem félek, a matekot 1 óra alatt megcsináltam 87re, a törinél az esszé a paráztatós. Én most nem izgulok,jelenleg a törit olvasgatom, du. megtanulok novellát elemezni meg átnézem azokat az írók/költőket akik várhatóak: magyar ennyi. Törit ugye olvasgatom, matekra nem tanulok,max átlapozom a függvénytáblázatot; németre nem tanulok, angolt elolvasgatom:) Én egyenlőre nemfélek:) Holnap reggel fél8kor már ottlesz a zabszem a seggemben:)

Neked sok sikert:)

2011. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ejha, szép kis próbaeredmények:D azt a 87es matektudást kölcsönadhatnád:D én már attól a földhöz verném magam ha összejönne egy 65-75 matekból:D


neked is sok sikert:)jók leszünk;)(nagyon remélem:D)

2011. máj. 1. 12:10
 3/8 anonim válasza:
Én kicsit izgulok, bár a magyar általában jól megy, inkább a töritől félek, mivel az számít bele a felvételibe nálam. A matek sem vészes, 70-80 pont körülire meg tudom írni szerintem. Sok sikert minden kedves érettségizőnek! :)
2011. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én már 4 éve érettségiztem, egyetemen most fogok végezni, csak annyit mondok, hogy nem kell izgulni!!

magyart-törit akkor is meg lehet írni 3-4-esre, ha csak a források alapján csinálod meg, ha meg tanulsz, akkor simán megvan az 5-ös (és ha számít a magyar-töri a pontokhoz, akkor gondolom mindenki eleget tanult).

A matek az egyetlen olyan, amihez nem elég a tanulás, azt érteni kell... de ahogy emlékszem, nálunk olyan könnyű volt a matek, hogy az is megírta 3-asra, aki előtte bukdácsolt.

Viszont azt tanácsolom nektek, hogy a nyelvekre nagyon feküdjetek rá, nem csak az érettségi miatt, hanem mert a diplomához is fog kelleni min. 1 középfokú (de inkább több, vagy magasabb fokú) nyelvvizsga, és az egyetem/főiskola alatt nem biztos, hogy lesz időtök a nyelvtanulásra, ha a suliban nincs rá lehetőség.

Ezt a nyarat a bulizáson, pihizésen kívül mindenképp szánjátok a nyelvtanulásra, ha mást nem, akkor minden nap tanuljatok egy új szót (mondatba foglalva), az is sokat segíthet!

Én februárban államvizsgázok, és nyáron fogok nyelvvizsgázni, hát mit ne mondjak, nem túl jó érzés szakdoga-írás, nyári gyakorlat, zh-k, vizsgák mellett még a nyelvvizsgára is most készülni...

Sok sikert mindenkinek az érettségihez!


22 éves lány

2011. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AZ első vagyok: Kedves kérdező,majd holnap számolj be,hogy hogy ment a magyar;)
2011. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a magyartól annyira nem félek, suliban gyakorlásoknál elég jól ment mindig... A matekra sokat gyakoroltam, tanultam, még ma is, úgyhogy remélem jó lesz (3-as vagy 4-es), a töri annyira fontos csak, hogy ne bukjak meg, de azért örülnék egy hármasnak ^^ Lesz még angol, meg biosz... Az angol is viszonylag jól megy, négyes vagy ötös kéne, szerintem menni fog, a bioszt meg még nem tudom, készültem már ugyan rá, meg írtam egy próbaérettségit (sajna 3-as lett), de az ugye később van, a többi írásbeli után lesz rá jó pár napunk.

És te hogy állsz? :)

18/L

2011. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok:): na hogyment?:P
2011. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt könnyű, de túléltük. Többiek?
2011. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!