Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha tetszik az...

Mennyire gáz, ha tetszik az egyik oktatód?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
mit oktat????
2009. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
hol?
2009. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
gyakorlatot, egyetemen
2009. márc. 5. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
váá nekem egyetemen nem egy tanár van aki szimpi...vagyis két tanár most:P ....egyikkel volt egy flörtölősnek tűnő párbeszédem is :$
2009. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elvileg nem is tanít, csak "helyettesít", de gyakorlatilag ő tartja az órákat, de hát....:$
2009. márc. 5. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez mindenkivel előfordul, ne aggódj, a következő félévben más fog tetszeni :) tapasztalat :D
2009. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Ne nagyon álmodozzatok róluk, pláne ha alig elsős-másodéves kiscsajok vagytok. nem igazán szokták érdekelni a tanárokat a csitrik, mert nekik ti azok vagytok, és nem égetik magukat egy hallgatóval. volt mondjuk erre ellenpélda az én tanszékemen, de az a lány akivel az egyik tanár összejött, egy kivételesen okos, phd előtt álló lány volt...
2009. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen annyira gáz, hogy nekem az egyik tanársegéd sráccal hát izé ... még kaland is volt, nem egyszer ...

Nem olyan ritka dolog ez egyetemeken ...

Az egy dolog, hogy "kis hülyének" tart netán, na attól az ösztönei még nem szűnnek meg :-)

2009. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
PErsze, egyik csoporttársam olyannyira összejött egy tanárral ,hogy szeptember óta együtt élnek. Igaz a tanár 30.
2009. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Az én tanársegéd srácom is 30 körüli, de tök jól néz ki ahhoz képest , hehee, és tudom a hittlenektől majd megint kapom a támadó emaileket, hogy ilyen nincs és hazudok, de szóval mégis VAN ... És van benne valami izgi, hogy járok hozzá órára, aztán olykor-olykor meg a lakására ..., engem izgat ez a dolog, talán az is dob egyet rajta, hogy olyan "titkosabb" kapcsolat ...

Hát tudjátok itt is igaz, nem mindig minden az aminek látszik :-)

2009. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!