Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljátok a term. Tud....

Hogy tanuljátok a term. Tud. Tárgyakat?

Figyelt kérdés

Igazábol eléggé szivatnak minket bioszbol kémiábol meg fizikábol. Főleg fizikábol nem is értem /az osztálybo senki ennél a tan.nál/ és olyan ez a nő ha szoszerint le irjuk azt ami a füzetbe van akkor talán ad egy kettest....

Meg olyan h ne tanuljatok könyvből mert az tömény szöveg. Meg hogy a füzetbe röviderbben van. 2oldalas tk.s szöveget 3oldalasra röviditette ugy hogy kisbetükkel irom. És nem is ad semmi példát.

Kémián is nem magyaráz semmi csak ilyen vonalábrákat irat a füzetbe. De kb. dettó u.azt csináljak mint a fizikás tanár.

Biosszal ugy nincs semmi különösebb. Csak azt meg irto nehéz megértenem.

SZenvedek még minden csak ugy vagyok h átkéne menni 11.be /de mivel nálunk term.tudbol kellett kettőt választani az nálam föci biosz lett legalább akkor kettő miatt nem kell szenvednem mert föciből 4es vagyok de ez is olyan hülyén néz ki fizika kémia biosz kettes föci négyes/


2011. ápr. 20. 20:30
 1/2 Bretso ***** válasza:
Az írásod alapján neked a humán tárgyakkal is súlyos problémád van. Egyébként meg leülsz a seggedre, elolvasod-értelmezed-visszamondod-példákban begyakorolod. Neten találsz mindenhez gyakorlati feladatot, de általában a könyvek is tartalmaznak.
2011. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azzal annyira nem is lenne probléma

de figyelj betanulom meg minden itthon tök jol eltudom mondani meg minden suliba már kevésbé megy de megy ott is folyékonyan....

amugy 33 fős osztályba 5 ha stabilan megvannak 2esek akkor az nem miattunk van... mert szenvedünk miatta

mind magoljuk az anyagot /már 5 nappal előtte legalább tanuljuk és attol folyamatosan hétvégén épp ha egy egy félorát nem foglalkozok vele/ és igy is örülök ha kettes meg van

2011. ápr. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!