Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Cukorbetegen semmi esélyem a...

Cukorbetegen semmi esélyem a hadseregben?

Figyelt kérdés
Jópár éve diagnosztizálták nálam ezt a szart. Egyetlen európai hadseregbe se tudnák beállni? Természetesen nem irodai munkára
2011. ápr. 18. 21:37
 1/5 A kérdező kommentje:
megrohadok... úgy érzem ezt kéne csinálnom ez az ami igazából "érdekel"
2011. ápr. 18. 21:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen. Megjegyzem egy katona ne mondja már azt, hogy azért lett katona, mert az érdekli! Érdekel a pusztítás? Mások megölése? Szereted látni az emberi nyomorúságot? Érezni a vérszagot? Szánalmas. Rá kellene már jönni, hogy a COD-nak köze sincsen a valósághoz. És a való életben a célkereszt túloldalán is egy érző hús-vér ember áll.
2011. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam codozni
2011. ápr. 19. 13:20
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy az "érdekel"-t csak azér írtam mert nem jutott eszembe más szó
2011. ápr. 19. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az adott időszakban nem viszed be az előírt mennyiséget, akkor akár be is kómálhatsz. Katonáéknál elég gyakran maradnak ki étkezések. Emellett még inzulinhoz is nehéz hozzájutni, vagy beadni adott esetben. Nem, semmiképpen nem tenne jót egy cukorbetegnek a katonaság. Inkább sportolj!
2011. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!