Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valahogy nem lehet leváltani...

Valahogy nem lehet leváltani a tanárt?

Figyelt kérdés
Reál tagozatos vagyok, és az egész iskola legrosszabb matek-fizika tanárt adták nekünk. Még a humánosoknak is jobb van. A fizika nem érdekel, de a matekra épül minden, és érettségizni is kell belőle, meg egyetemen is lesz matek. Ez a tanár viszont nem tanít semmit nekünk. Még a könyv felénél sem tartunk áprilisban(REÁL TAGOZAT!). Akik most 12.-esek és őket tanítja, ők sem bírnak leérettségizni, mindenféle különórákra járnak. Valamit nem lehet ilyen esetben tenni?? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 13. 20:13
 1/5 anonim válasza:
Célszerű lenne az osztályfőnökkel megbeszélni ezt a dolgot!
2011. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is reálos suliba járok, csak mi humánosak vagyunk, de ettől függetlenül többen szeretnénk matekkal továbbmenni. Mi is magántanárral voltunk 2,56-os átlagúak félévkor, úgy, hogy elit gimibe járunk.

Megpróbáltuk leváltani, először meg kell beszélni az ofőnek meg a szülőknek, írni kell egy petíciót, a szülők legalább 30%-ának alá kell írni, és beadni. Lépnie kell a sulinak.

Mi nem adtuk be, úgyhogy most szívózik, mintha beadtuk volna, pedig "csak" elkészült.

Fel a fejjel, kitartást! (mi sem tudnánk 2-3-asnál jobbra leérettségizni)

2011. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Biztosra nem tudjátok lecserélni. Olyat tehettek, hogy megfogalmaztok egy kérvényt a sulitok igazgatójának.

Pl: Kedves igazgató úr/asszony XY nevű matek-fizika tanárunk helyett szeretnék mást ezen és ezen indokok miatt.Előre is köszönjük.

És az osztályod/csoportod minden tagja aláírja. Nem biztos, hogy beválik, de sikerülhet.

(Remélem kaptok új tanárt!)

2011. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) az a baj hogy az osztályfőnökünk sem egy olyan hogy mindent meg tesz az osztályáért.:S De megpróbálunk mindent:)
2011. ápr. 13. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
ez cumicecil. de tanárt diák úgyse tud leváltani soha. gondolj csak bele, akkor mindenki mindenféle indokkal mást akarna. érettségit egyedül is meg lehet csinálni, én 23 évesen esti tagozaton érettségiztem, volt kemény heti 2 matekunk, a színvonalat inkább nem is hasonlítanám semmihez, mégis viszonylag simán lenyomtam 5ösre az érettségit és most matematika szakos vagyok az egyetemen.
2011. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!