Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha lejárt a...

Mit tehetek, ha lejárt a tárgyfelvételem? Úszik a félévem, vagy lehet valahogy pótolni?

Figyelt kérdés
Meló miatt szinte semmi időm nem volt, ma ültem le a gép elé, hogy felvenném a tárgyakat a Neptunban, s most látom, hogy tegnap 23:00 -ig lehetett volna. Ilyenkor mi van? Légyszi segítsetek!
2011. szept. 6. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt hiszem, még egyszer a szeptember eleje folyamán meg kell hogy nyissák, hiszen ha a főiskolán eltelik 1-2 hét, csak akkor jön rá az ember hogy is akarja, ütközhet-e két tárgy vagy sem!


De ennek utána olvashatsz a neptun üzeneteidben. Ezt csak te tudhatod, de amikor én voltam főiskolás (nem is olyan régen), másodszorra is kinyitották, amolyan "véglegesítés" címszó alatt futott.


Ha viszont tévedtem, és nálatok nem így van, talán még fizetés ellenében a TO-n vesznek fel neked tárgyakat (nálunk így volt). De én nagyobb valószínűséget látok az első verziónak. Mindenesetre legközelebb tartsd fejben a dátumokat. Sok stresszet megspórol(hat)sz vele :-)

2011. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!