Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Saját bevallásom szerint...

Saját bevallásom szerint stréber vagyok, de mostanában nem tudok tanulni SEMMIT. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
teljesen kikészültem ,csak nem tudom mitől, de egyszerűen egy percet sem bírok tanulni.... : (((
2011. ápr. 13. 19:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
rosszul fejeztem ki magam, mert én sem vagyok stréber, nem nyalok senkinek, viszont az egész életem a tanulásról szól (vagy legalábbis eddig szólt.. :S
2011. ápr. 14. 21:23
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor szorgalmas vagy, a stréber nyal. Amúgy nem céloztam semmire, félre ne értsd. Csak sokan használják helytelenül, pedig az értelmező szótár is írja, hogy behízelgéssel éri el az előnyt, nem feltétlen a tudással, szakmai kiemelkedéssel :DDD

Fel a fejjel! 2 hónap, annyit nem ronthatunk ;) Én már kezdek feljönni, azzal biztatom magam, hogy mindjárt vége.

2011. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

egy hét alatt sikerült két egyest begyűjtenem ugyanabból a tárgyból, a dolgozatról meg nem is akarom tudni, milyen lett... XD Simán le lehet rontani, ez a baj.. :D Lerontani olyan könnyű, de javítani nagyon nehéz :'(

Köszi azért a biztatást! :) Neked is sok sikert!!!

2011. ápr. 14. 22:34
 14/14 anonim ***** válasza:

Jaj, én úgy gondoltam, hogy 2-3-asokat kapsz. Én most kezdek feljönni, bár töriből megkaptam életem első 3-asát. :((( Kétértelmű volt a kérdés, és sok pontot levont. Ez megviselt.

Kitartás, jön a szünet, behozod a dolgokat! :)

2011. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!