Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Saját bevallásom szerint...

Saját bevallásom szerint stréber vagyok, de mostanában nem tudok tanulni SEMMIT. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
teljesen kikészültem ,csak nem tudom mitől, de egyszerűen egy percet sem bírok tanulni.... : (((
2011. ápr. 13. 19:58
1 2
 1/14 xnorkax válasza:
100%

Rossz kategória. xDD

Egyébként lehet, hogy a tavasz teszi. Sok embernek megzavarja a fejét először. :D

2011. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tavaszi fáradság, de ilyenkor nem szabad lazítani, mert az évvégi osztályzatok látják kárát.
2011. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Tudom,hogy nehéz.

A kiképzők is idegesebbek mostanába,megértelek énis ebben a cipőben járok és a gazdánm se ért meg.te milyen fajt avagy? xd :D

2011. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én egy kedves, melegszívű leonberger vagyok.. :) Hát te? :D
2011. ápr. 13. 20:27
 5/14 anonim ***** válasza:
én egy bolognai pincsi :)
2011. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és kitörölték azt a hozzászólásomat hogy elkezdtél átváltozni :(
2011. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen ( az én esetemben a zongorában) hogy nem mert a fejembe egy darab, és gyakorolni sem volt kedvem egyszerűen SEMMI nem ment a fejembe... (pedig 2 hét múlva vizsgám volt) mindegy... valahogy megcsináltam... Aztán úgy jöttem vissza a régi kerékvágásba hogy kaptam egy jó darabot ami tetszett és simán a fejembe is ment. Szerintem neked is csak egy jó feladat kell ami tetszik neked és felkelti az érdeklődésed. Amúgy ez csak átmeneti dolog, majd elmúlik... :D :D

2011. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire átmeneti... A karácsonyi szünet óta egyre lefelé megyek a lejtőn, és most értem el a mélypontot, gyűjtöm a rosszjegyeket, holott korábban sosem.. Pedig pont most nem kellene, mert egy év múlva érettségi :(((
2011. ápr. 13. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:
NEKEM IS UGYAN EZ VAN.
2011. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok stréber, csak szorgalmas. ( én nem nyalok senkinek :D)

Szóval, velem is ez van. Szerintem megfáradtunk, hiszen aki sokat tanul, annak nincs sok ideje pihenni, a második félév meg mindig keményebb.

2011. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!