Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most szeretnék át iratkozni...

Pikachúúú kérdése:

Most szeretnék át iratkozni közép iskolából másik iskolába lehetséges? Vagy már megse probáljam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyt látok rá, hacsak nem valami gyenge suliba szeretnél menni, ahol már mindegy.

Szerintem menj be érdeklődni, hogy mik az esélyek, mert pl. lehet, hogy különbözetit kell tenned valamiből (pl. ha gimiből szakközépbe, akkor a szakmai tárgyakból kérni fogják), majd megmondják, hogy mit szükséges teljesítened. (Pl. valaki megmondja, hogy xy átlag alatt nem vesz fel, ha eléred akkor igen)

2011. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megteheted, lehet, hogy különbözeti vizsgát kell tenned. Attól függ mik a kiszemelt helyen a követelmények. Már most el kell oda menned az igazgatóhoz, vagy oktatási felelőshöz és érdeklődni kell, hogy mik a lehetőségeid. Egy gyengébb iskolába minden nehézség nélkül felvesznek.

Intézd el még ezt most tavasszal, hogy nyáron már be tudj iratkozni és ősszel már ott tudd kezdeni az új tanévet, addig bírnod kell a mostanit, az a két hónap már semmi.

2011. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem birom az egész osztály ellenem fordult kivéve 4 embert és kikészültem :(
2011. ápr. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!