Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány oldalt/tételt tudtok egy...

Hány oldalt/tételt tudtok egy nap megtanulni úgy átlagban?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy tétel olyan három oldal akkor hány tételt lehetne egy nap megtanulni és mennyi idő alatt? Valahogy úgy érzem nagyon lassan haladok.
2011. ápr. 6. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Verjem, muszály ilyen idióta kérdéseket feltenni. Ez nem matematika, ha kijön egy szám az úgy is van. Ez a te felfogó és memorizáló képességedtől függ...
2011. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
komplet könyveket lehet megtanulni 1 éjszaka alatt vizsga előtt...
2011. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

első: az muszáj, nem pedig muszály

második: azt azért megnézném :D pár könyv átfutása nem egyenlő a tudással

2011. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tom Benko ***** válasza:
82%
Semennyit. A tanulás nem lóverseny. Ne foglalkozz az idővel, a tételszámmal, semmivel. Azzal foglalkozz, hogy rendszerbe legyen szedve, amit tudsz.
2011. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

a kérdés: mikorra kell? :) Több száz oldalt meg lehet tanulni egy hétvége alatt.


a válasz a kérdésedra: akár mindet. Ha viszont két hét múlva is emlékezni akarsz rá, akkor szánj rá több időt. Szerintem 3 tétel/nap reális. Oszd be az idődet előre és ha tartod az ütemtervet, nem érzed úgy hogy kifutsz az időből.

2011. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
szerintem tisztességesen 20 oldal/nap, de nagy mennyiségtől egy idő után az embernek töke tele lesz, főleg neked, aki gondolom érettségire készül. Pont azért lesz a tököd tele, mert 1 hónapig ezt nem fogod tudni tartani. Érettségi előtt én is stresszeltem, de összejött. Oszd be valahogy az idődet, nem kell megerőltetni magad. Mindemellett maradjon idő az ismétlésre is, de érdemesebb ha közben is vissza-vissza olvasod a megtanultakat.
2011. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Érettségire készülésről, kb 3-5 tételt tanultam meg. Simán megvoltam vele 3 óra alatt.


L/19

2011. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
20 oldaltól mindenképp többet lehet megtanulni. Én már tanultam meg egy éjszaka (kb. 7-8 óra) alatt 130 oldalt, ez volt több hónapja és még mindig emlékszek rá...
2011. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

22:39

A szöveg típusától is függ. Ha például te megtanulnád a 30 oldalnyi műszerhibákat, amit nekem kell 1 nap alatt képlettel, rajzzal és kettőt levezetéssel, kezet ráznék veled.

2011. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudnám, mert nem értem, mást tanulok teljesen. De ezeket nem is a tanulás idején, vizsga előtt kell megérteni, hanem akkor kell megtanulni. Annak pedig mennie kell. Feltéve, hogy nem írtad el, és 30 oldal, nem 300...Ne mondd már, hogy 8-10 óra nem elég! Vagy nem elég mondjuk 11től éjfélig-hajnali 4ig.
2011. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!