Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Április 1-én a viccböl hangosa...

Április 1-én a viccböl hangosan hallgattuk a zenét a bentlakásba és a nevelőnő felpofozott minket, ezért fellehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Mit szoltok ehez?Vernek minket...
2011. ápr. 2. 22:05
 1/6 anonim válasza:
ez nem vicc, hanem egy szabaly athagasa, de akkor is FELPOFOZNI ennyiert valakit, en tuti bokanrugtam volta ha hozzam mer nyulni
2011. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos ő is jó viccnek tartotta... Gondolom, van házirend és ti ezt megszegtétek... a szövegelést meg hozzáképzelem. ok, nem helyes, hogy kaptatok egy fülest, de talán nem haltok bele... A verés és egy pofon között azért van egy hatalmas szakadék! Ne keverd a fogalmakat és tartsd be a szabályokat! Akkor senki se fog nyakon vágni! én is voltam kollégista, de inkább nem írom, hogy nálunk mit lehetett és mit nem, hosszú lenne a 2. felsorolás...
2011. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ti viccből megszegtétek a szabályt, hát ő is... csak viccelt, miért nem nevettetek?
2011. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
felpofoztak 4 embert,és az ennyik csaj már sirt mert annyira cibálta a haját! szerintem azert mert hangosabban zenéltünk nem ezt érdemeljük.Hozzáteszem ez nem az első eset!Ha belegondolsz nem mehetett a zene olyan hangosan,mivel nem 5.1 hanngszorokrol van szó hanem valami alpári szar boxákrol...tavaj ugyan ez a csin volt és mindkenki nevetett rajta!Ha nincs önfegyelme akkor szerintem nem nevelőnőnek kellett volna mennyjen,,
2011. ápr. 2. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt tréfának tartod, akkor a humorérzékednél csak a helyesírásod siralmasabb.

Ettől függetlenül pofozni nem lett volna joga, csak szabályszerűen megbüntetni. Szerintem ne a tanárok feljelentgetésével törődj, hanem a tanulással, mert nagyon gáz vagy.

2011. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lett volna joga megpofozni, szerintem ez egy iszonyatosan bunkó dolog, viszont ti is jobban ügyelhetnétek a szabályokra.
2011. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!