Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen indokot találjak ki...

Milyen indokot találjak ki hogy anyu helyett apu menjen a szülőire?

Figyelt kérdés

jó tudom bolond egy kérdés,de nem lecseszést kérek hogy "tanulj jobban és ne itt töltsd az időd" :) hanem csak annyit, hogy hogyan érjem el hogy anyu ne érjen rá...apu nem szeret szülőire járni,csak anyu megy elsőtől mindig (9 éve)... szóval valami kemény indok kéne, mert az "anyu menjünk vásárolni"ra ugyis az lenne hogy "azt holnap is lehet" :D anyu felir minden jegyet számonkéri hogy "errről nem is szóltam" és vérontás lesz... -.-" apu meg nem ilyen,sztem ő csak rápillantana, elmondja itthon hogy volt minden kettőtől-ötig, én meg arra fogom hogy az kettesek még multfélévbe voltak hisz most már jobban tanulok :D nemtudom eltitkolni a szülőit, mert anyu az egyik oszim anyukájával ugyanott dolgozik és ugyis megbeszélnek mindent... :S

biztos van valami jó kis haditerv ilyen esetekre :D


2009. febr. 25. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

add elő hogy szerelmi bánatod van, sirj..és mond h maradjon vigasztalni

de ehhez nagyon jo szinésznek kell lenned:D

2009. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be anyukádat véletlenül valahová:D
2009. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

te figyelj, én már egyetemen vagyok, lassan végzek, de még élénken emlékszem, mikor én is dettó ugyanezt csináltam...


Egyet mindenesetre tehetsz: imádkozz :D. sosem jött be semmi, illetve egy igen, de ezt nem most kellett volna. Néhány 3-ast 2-est el kell mondani mindegyik tárgyból, de össze-vissza, hogy belezavarodjon, és később már azt sem tudja, melyik, mint hogyan. Aztán ha rákérdez, akkor ezt pont mondtad tegnap, vagy a múlt héten, vagy erről még én sem tudtam, stb.

csak ez egy hosszan felépített folyamat, szülői előtt két nappal már nem megy :D, szóval marad az imádkozás.


És hogy a többiek ne pontozzanak le (meg hogy csak azért is borsot törjek az orrod alá...):


"Nem szép dolog, hogy így be akarod csapni anyukádat, inkább mondd el a jegyeidet, és nem lesz ilyen problémád :DDDD, na meg tanulj :DDDDD"


Rizsa. Én tudom, mit akartam elkerülni vele. :DDD

Jaj, még egy módszer van.

Küldd el a bátyádat, vagy a nővéredet, anyudék meg menjenek színházba...

2009. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:D:D hát szerelmi bánat most volt nemrég, azért is jöttek be a szar jegyek (kb négy darab) de az én anyumnak az nem "indok" ....:? :S


kerek egy hónap van szülőiig...

csak az a gond hogy én elég jó tanuló vagyok és kettesem meg hármasom összesen van vagy 4 darab...és azok ugyebár igen meglepőek voltak -és nagy lecseszéssel jártak- szóval ezek igen számon vannak tartva... :D most van itt két kettes meg egy hármas amiről nem tudnak jó tudom ez általába megbocsátható...de nem az én anyumnak :S ő tipikus maximalista... és már akkor azonnal nincs internet vagy nem mehetek ki hétvégén :( kimagyarázni jó ötlet csak nem mindig hatásos az én jó memóriájú édesanyukámmal szemben :D de igyekszem addig csak ötösöket gyüjteni és akkor azok a feledés homályába merülhetnek majd... :D


még várok ötleteket hisz apuval mégis könnyebb lenne elbánni :P:D

2009. febr. 25. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kifogytam... Védd meg magad... :D
2009. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Én azt javaslom, h üljetek le és beszéljétek meg, h neked milyen rosszul esik, h ilyen maximalista az anyukád. A lényeg, h ne azt mondd, h "Te mindig ilyen vagy", hanem hogy "Én ezt és ezt érzem". Biztos, h meg fogja érteni.
2009. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, de ha most gyors dolog kell, akkor sztem vegyél neki egy időpontra szóló masszázs, vagy welness utalványt, és add elő hogy nem tudtad hogy mikor van a szülői, és hátha azt mondja hogy menjen már el apukád légyszi, mert úgy szeretne elmenni arra a welnessprogira.
2009. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nemtudom hogy hanyadikos vagy de nálunk 12.ben volt olyan aki meg se mondta a szüleinek hogy szülői lesz.

Szal amiről nem tudnak az nem fáj nekik:)

2009. febr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, ez sem rossz, utólag meg hát "jaj, teljesen elfelejtettem..."


Bár az én anyám másnap ilyenkor bement fogadóórára...

2009. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!