Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene vki? Hogyan találjak...

Segítene vki? Hogyan találjak sulit?

Figyelt kérdés
Külföldröl költöznék Budapestre félév közben. Mik szükségesek a gimibe iratkozáshoz? Vagy egyáltalán, hogyan tudok beiratkozni egy ottani suliba? Please help!!
2010. szept. 7. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészen egyszerűen, keresel egy számodra szimpatikus iskolát, aminek jó neve van, jó környéken van, csak jókat hallottál róla, stb stb, nem tudom... fel kell őket hívni, avagy bemenni személyesen, és mindent elfognak mondani! Szerintem simán lehetséges átiratkozni, bár nem tudom hol élsz most, de pontos tájékoztatást úgy is csak az iskolában tudnak adni!
2010. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mindig feltétlenül szükséges vmilyen vizsgát tenni, hogy az adott szakra felvegyenek?
2010. szept. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!