Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem számítógép és internet...

Egyetem számítógép és internetkapcsolat nélkül, ez így mennyire életképes?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim, akik egyetemisták, mind eleve úgy mentek, hogy laptop, mobilinternet, onnan intézték az órafelvételt meg mindent. De mi van, ha valakinek nem áll ez rendelkezésére? El van veszve és hátrány? Vagy meg lehet oldani azért a dolgokat net nélkül is? Mennyire elengedhetetlen az internet?
2011. márc. 23. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is neten írtad nem? Használd azt a gépet, amit most!
2011. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elengendhetetlen. De az egyetemeknek szokott lenni nyilvános internetkapcsolata. Mindenesetre nagyon megkeseríti majd az életed a hiánya.
2011. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztosan meg lehet oldani net nélkül is, de nehezebb:D
2011. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első, szinte vártam egy ilyen eszes kis megnyilvánulást:)

Igen ezt most a neten írtam, de most itthon lakom, ahol van egy asztali gépem. Viszont ha elmegyek albérletbe vagy koleszba akkor oda nem vihetem magammal, laptopom meg nincs.

Másodiknak köszönöm:)

Végülis akkor nehezen, de meg lehet nélküle lenni? Pl gyakran van olyan, hogy tanárok jegyzetet neten küldenek el? Vagy neten kell valamit nekik elküldeni, házi dolgozat, meg ilyenekre gondolok.

2011. márc. 23. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindaz van, amit írtál, plusz az intézetek honlapján lévő előadásanyagot sem fogod tudni letölteni. Ha tudod, vidd fel az asztali gépet oda, ahol majd laksz. Vagy nyáron melózz valamennyit, hogy vehess egy olcsó laptopot.
2011. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elengedhetetlen... Az interneten veszed fel a tárgyakat/vizsgákat, oda töltenek fel segédanyagot a tanárok, oda küld a rendszer üzenetet, ha változik valami, oda kell házi dolgozatot küldeni stb... Ha nincs interneted, akkor meg vagy lőve, és óriási hátrányba kerülsz (pl. a legrosszabb vizsgaidőpontot veheted csak fel, vagy lemaradsz egy tárgyról, mert betelik, mire internethez jutsz).
2011. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez szívás lesz. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 23. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vihetnéd el az albérletbe az asztali gépet? Ha koleszos leszel, ott vannak gépek és netkapcsolat is.

Könyvtárban szintén.

2011. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, de az itthoni gép, itthon kell, nem vihetem el. nálunk csak egy gép van, ha elviszem akkor itthon nem lesz net.
2011. márc. 23. 17:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez attól is függ, hogy milyen szakra mész. Egy BTK-snak elég szerintem egy olvasójegy, mert mindent meglelnek a könyvtárban. Én GÉK-es vagyok, és meghalnék net nélkül. Ott vannak az anyagaim, gépen tervezünk, neten beszélgetek a csoporttársakkal, hogy merre tovább, szóval nélkülözhetetlen. (Egyszer Apa majdnem ráült a laptopra. Egy napig sokkban voltam. :D)

Próbálj nyáron valami diákmelót keríteni és vegyél egy használt laptopot. A legtöbb koliban és albiban van net.

2011. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!