Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az nagy gond, ha 15 évesen...

Az nagy gond, ha 15 évesen nem tudok olyan gyorsan olvasni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
hát szerintem nem a gyorsaság számít, hanem az hogy helyesen olvass :)
2009. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%
Szerintem is a helyesseg a fontos, de minel tobbet olvasol, anal gyorsabban/folyekonyabban fog menni :)
2009. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Elég sok kellemetlenséged lehet belőle, de ha megnyugtat, sokan még 20-30-40 évesen sem tudnak túl gyorsan olvasni. Mindenesetre jó, ha minél többet gyakorolsz. Olyanokat olvass, ami érdekel, akkor könnyebben fog menni.

De ha szupergyorsan akarsz olvasni, vannak könyvek a gyorsolvasásról, amelyekben pontosan le van írva, hogyan lehet begyakorolni a gyorsolvasást.

2009. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
68%
17 vagyok , én sem nagyon tudok szépen olvasni ha valamit fel kell olvasni , dehát nem is érdekel! Magamba ha olvasok itthon akkor szépen megy és megértem. Ha hangosan lell pont a fordítottja. Szerintem nem baj
2009. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Igenis baj, hogy mehet fel valaki középiskolába hogyha csak nehezen vagy szótagolva olvass, -ezt nem neked személyesen írom- a középiskolai tanárok nem is foglalkoznak ezzel a társadalmi problémával. Ne haragudj de szerintem nagyon is kellemetlen és műveletlenségre utal, és ezt sem rád értem de az emberek első benyomása az lesz. Tanulj meg gyorsan olvasni! Üdv
2009. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Az a legfontosabb, hogy MEGÉRTSD, amit olvasol. A mai fiatalok közül elég sokan nem képesek erre...
2009. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!