Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz Tz 8. osztályosnak?

Biosz Tz 8. osztályosnak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik de légyszi segítsetek! Holnap írok biosz tz-t. 8. osztályos vagyok és egy kicsit hülye a bioszhoz. mindig sokat tanulok rá de mindig vagy hármas vagy négyes alá. ezért segítenétek néhány feladatot esetleg elmondani :) a mozaik kiadótól van könyvem 8. osztályos vagyo és A szervezet anyagforgalma a téma. Légyszi ne írjatok becsmérlő vagy rosszalló szövegeket! köszönöm! Előre is köszönöm a segítséget! :) 14/L
2011. márc. 9. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
hát nem akarlak becsmérelni nem érdekel ha lepontozol ezt elmondom :de a biosz a legkönyebb tantárgy és nem kell hozzá thetség csak szorgalom hogy megtanuld ! ugyhogy vedd elő és még tanulj amugy ti nem kaptátok ki évelején a könyvekkel együtt a tz-ket mer mi lefotóztuk és a gépen megvannak a fotók a tzról
2011. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megkérhetnélek hogy küld el?? :( mert tudom hogy könnyű csak nagyon begörcsölök még ha iszom ilyen nyugtató teát meg ilyeneket...és mindig felmondom anyukámnak. és mindig mondja hogy jó de mindig 3-as vagy 4 alá lesz :( elküldenéd nekem ha szépen megkérlek? :) nagyon nagyon hálás lennék:)
2011. márc. 9. 20:04
 3/5 A kérdező kommentje:
és sajnos mi nem kaptnk olyan könyvet :(
2011. márc. 9. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

én is abból tanulok, az a második igaz? nem tom van a meg b csoport is. A MF-ben is vannak olyan feladatok amik benne vannak. tudd a vese részeit, egyszóval midnent.

nekem 3-as lett, nagyon elszúrtam epdig amőgy szín ötös vagyok bioszból...

2011. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és nem tudnád leírni h milyen feladatok voltak? én sajnos nagyon rossz vagyok...3as vagy esetleg gyenge négyes évv végén is:(
2011. márc. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!