Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlat? (lent)

Szakmai gyakorlat? (lent)

Figyelt kérdés
Most taposom a 4. félévem (6 féléves az iskola), de a diplomamunka miatt szeretném most nyáron teljesíteni a szakmai gyakorlatot (nekünk erre nincs egy külön félévünk). Találtam is egy hirdetést, ami tökéletes lenne nekem, de nem tudom, hogy hogy induljak el. Először szóljak az iskolának? Vagy a hirdetésre jelentkezzek? Hogy megy ez egyáltalán? Egyszer kaptunk egy levelet, hogy bármikor megcsinálhatjuk a szakmai gyakorlatot, de nem volt tájékoztatás, hogy hogyan kezdjünk neki. Tudna valaki felvilágosítást adni - így a hétvége vége felé? Holnap szerintem meglátogatom a TO-t is, hogy rákérdezzek, de jó lenne nem úgy menni oda, mint egy süket hal. Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 6. 12:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!