Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hiányoznak a középiskolás...

Hiányoznak a középiskolás éveitek?

Figyelt kérdés
Gondolom azoknak,akik már befejezték..
2011. márc. 5. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, de az egyetemi évek annál inkább.
2011. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2011. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit. De a főiskolásak egyáltalán nem.
2011. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos nagyon rossz volt az osztályközösség, és az osztályfőnök még jobban megosztotta a csapatot (két szak volt egy osztály, egy reálos és egy humán).
2011. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen,bár csak egy éve végeztem,akkor még nem hittük volna hogy hiányozni fog,mert már nagyon elegünk volt belőle,de múltkor erről beszélgettünk és kiderült hogy mégis csak hiányzik :)
2011. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok, helyesbítek:

azért hiányzik, mert könnyebb volt az élet.

azért nem hiányzik, mert utáltam az osztálytársaimat.

Az egyetem nem tudom, hogy fog-e hiányozni, mert még nem végeztem vele. De eddig úgy néz ki, hogy nehezebb az élet, de jobb a közösség. Viszont a közösség itt se jó, csupán jobb, mivel itt lehet, hogy van sok haverod, de barátod nincs sok. Viszont értelmesebbek.

2011. márc. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM!


Utáltam az egész osztályközösséget, még a szót is. Mindig volt egy két hangadó, akik odavoltak, hogy így-úgy osztályközösség, főleg az elmebeteg osztályfőnők asszony.



Mééé nem jössz kirándulniii? Bontod a közösségeeeet!


Anyátok!

2011. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

fenének hiányzik.

nem mintha rossz lett volna, de felnőni sokkal jobb.

25/F

2011. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak az utolsó év, na meg a barátok miatt. Na meg persze azért, mert tényleg könnyebb volt akkor =).
2011. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyrezst hianyoznak, mert ezerszer konnyebb volt. Nem kellett tanulni, ha az oran figyeltel, majd atolvastad az anyagot, akkor siman tudtal 5-os dolgozatokat, feleletet produkalni, mig egyetemen mar tanulni kell.

A kozosseg valamilyens zinten hianyzik, habar ezerszer jobb az egyetemi tarsasag, mert itt mar mind ugyanazt tanuljuk, ugyanaz erdekel minket, nagyon sok a kozos bennunk.

Ugyanakkor, komolyabbak vagyunk, hianyoznak azok a felelotlen, gyermeki bolondsagok, amiket akkor meg megengedhettunk magunknak.

Persze, kozel sem allok meg ahhoz, hogy felnottnek nyilvanitsam magam, de mar muszaj maskepp gondolkodni, muszaj megfontolni, hogy hogyan osztom be az idomet es penzemet, mert ennek mar tetje van, akar egy rosszabb zh-rol, akar a havi szamlarol legyen szo.


Nem cserelnem el a mostani idoszakot, de szeretettel gondolok vissza a gimis evekre.

2011. márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!