Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elírná a jegyedet a tanár,...

Ha elírná a jegyedet a tanár, akkor te szólnál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy bioszból kaptam egy 4-est...Megnéztem a dogát,összeszámoltam a pontokat,és a pontot jól írta rá, csak valamiért 4-est írt rá,pedig a ponthatárok szerint,az már régen nem négyes csak hármas.Még ma nem szóltam,de lehet hogy kéne!De akkora mázli,ezzel bebiztosíthatnám az év végi jegyem!Ha szólok akkor nem biztos hogy négyes leszek év végén,mert egy félévben írat kb. 3 dogát,és ha abból az egyik hármas az nem valami biztató(igaz félévkor erős négyes voltam)!Nem akarom lecseszni az eddig sem túl fényes átlagom,ez akkora mázli,de így meg ha nem mondom meg furdal a lelkiismeret!
2011. márc. 2. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mit adott, vagy milyen fontos az a jegy.
2011. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Képzeljétek!Kiderült,hogy elnéztem,és tényleg négyes! :D
2011. márc. 3. 16:00
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak szimplán kishitű vagy. :)
2011. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!