Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elírná a jegyedet a tanár,...

Ha elírná a jegyedet a tanár, akkor te szólnál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy bioszból kaptam egy 4-est...Megnéztem a dogát,összeszámoltam a pontokat,és a pontot jól írta rá, csak valamiért 4-est írt rá,pedig a ponthatárok szerint,az már régen nem négyes csak hármas.Még ma nem szóltam,de lehet hogy kéne!De akkora mázli,ezzel bebiztosíthatnám az év végi jegyem!Ha szólok akkor nem biztos hogy négyes leszek év végén,mert egy félévben írat kb. 3 dogát,és ha abból az egyik hármas az nem valami biztató(igaz félévkor erős négyes voltam)!Nem akarom lecseszni az eddig sem túl fényes átlagom,ez akkora mázli,de így meg ha nem mondom meg furdal a lelkiismeret!
2011. márc. 2. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne szóljál, vedd úgy, hogy ezek voltak a ponthatárok, és legyél boldog.
2011. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell eldöntened, hogy a becsületed a fontosabb vagy egy év végi biológiajegy?

Megjegyzem, júniusig még van 3 hónapod javítani és rontani is.

Én, már csak a személyiségemből fakadóan is, szólnék.

2011. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja,én is úgy gondoltam,hogy elmondom,mert ez a lelkiismeret furdalás igen szörnyű!Majd kijavítom!Köszi a segítséget!
2011. márc. 2. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes a tanár, az is lehet, h megdicsér, h milyen becsületes vagy és bent hagyja a 4-est :)
2011. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt azért nem hiszem,ilyen utoljára általános iskola 4. osztályban volt,hogy a tanár azt mondta,hogyha otthon hagyunk valami felszerelést,akkor ad egy egyest,és én otthon hagytam,és óra előtt szóltam neki szomorúan,hogy:"Tessék beírni nekem egy egyest,mert otthon hagytam a tankönyvemet!"

Erre meg ő gúnyos fejjel:"De én nem írom be! :P "

Erre olyan boldog lettem,hogy még így öt év után is emlékszem rá! xD

Kétlem,hogy ismétlődne az eset! :)

2011. márc. 2. 17:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

:D

Szerintem nem ugyanaz a kategória, de majd írd meg, h átírta-e 3-asra :)

2011. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy elmondanám!
2011. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ha szólok,hogy nem kettes csak hármas valószínűleg,hogy ráírja a hármast!:)
2011. márc. 2. 18:03
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondanám el.
2011. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék. Az élet egy kegyetlen játék, jobb ha most megtanulod, hogy keményen kell játszani.
2011. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!