Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van joga a tanárnak belenyúlni...

Van joga a tanárnak belenyúlni a füzetembe/ könyvembe, hogyha én a folyosón elhagyom? .

Figyelt kérdés

talált benne egy levelet, ami személyes, egy tanárunkról van szó benne. azzal fenyeget, hogy nyilvánosságra hozza és kicsapat hogyha bármit is csinálok ami neki nem tetszik. azt mondta, hogy nem vehetem fel a kedvenc nadrágom, pólóm.stb mert neki az nem felel meg, pedig a házirendet nem sérti.

mihez van joga neki és mihez nekem ilyen esetbe?


2011. febr. 28. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez biztos nem (a levélhez) - nem olvashatja el a személyes dolgaidat, akkor sem, ha tanár és nem fenyegetőzhet! A házirend szerint viszont ha olyat viselsz, amit nem szabad, akkor azt szóvá teheti...
2011. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár tény, hogy az ilyen házirendeket én nem díjazom. Ne szabják meg, hogy mit vehet fel egy ember és mit nem. Ez negatív diszkriminációnak is minősül: pl. ha te emo vagy punk vagy, akkor kifejezheted a stílusodat a világban.
2011. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!