Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, hogy egyik...

Úgy hallottam, hogy egyik évben könnyebb az érettségi a másikban nehezebb? Ez igaz? Akkor most nehéz lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a tavalyi volt rohadt nehéz,az az előtti könnyű
2011. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, semmiféle ilyen szabály és jóslási lehetőség nincsen! Van néhány feladatsor lezárt borítékban az Oktatási Hivatal páncélszekrényében, és ezek közül közvetlenül az érettségi előtt KISORSOLNAK egyet. Lehet, hogy pont azt, amit tavaly otthagytak. Babonákban, pletykákban, szóbeszédekben hinni, ezek miatt pánikolni vagy reménykedni persze lehet, de teljesen értelmetlen.
2011. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, valamelyik évben könnyebbek, valamelyik évben nehezebbek bizonyos tárgyak, de erre semmilyen szabály nincs. Ahogy az előző is írta, sorsolnak, és teljesen véletlenszerűen jön ki, hogy egy adott évben milyen nehéz lesz az érettségi.

De ezek a különbségek nem olyan nagyok. Elvileg minden évben ugyanaz a nehézség, tehát aki nem tud, az sosem fog átmenni, aki tud, az meg nem nagyon fog elhasalni.

2011. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek az a könnyű amit tud...
2011. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Másodiknak!


Gyanús módon, amit tavaly otthagytak a páncélszekrényben, idei dátum lesz =P.

2011. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A második vagyok, és nem teljesen értem, mit szerettél volna ezzel a slampos mondattal közölni. Amit tavaly otthagytak, az egy feladatsor. Az, ha meg nem penészedett, még idén is egy feladatsor. Tehát nem lesz dátum, hanem feladatsor marad.


Ha azt szeretted volna mondani, hogy idei dátum lesz rajta, akkor persze, hogy az lesz, azt a sokszorosításkor írják rá. Ugye nem képzeld, hogy lesokszorosítják mindegyiket százezer példányban, aztán úgy tárolják a páncélban? A borítékban egy _feladatsor_ lesz, amit a sorsolás után betördelnek, ráteszik a fejléceket, címlapot, dátumot, és utána sokszorosítják. Így már érted?

2011. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Tanuljál! Az érettségi baromi könnyű, akárhogy is nehéz! Nem év függő, hanem tudás függő! Ha észre vetted, mindig az aktuális a legnehezebb év. Akik tavaly érettségiztek azoknak az a legnehezebb, és az az előtti volt könnyű!:D

Ne spekulálj, annak itt nincs értelme.

2011. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

...akárhogy is nehéz= akárhogy is nézed!


Az előző voltam.

2011. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem amikor te éretségizel azt nehéznek érzed. A követ kező évit már könnyűnek látod.
2011. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindenkinek az könnyű amit tud. De általában a saját nehezebb mint bármelyik másik. Az én érettségimet sem tartottam éppen könnyűnek, de azóta minden minden évben elmondták, hogy ez az eddigi legnehezebb. Lassan úgy érzem, hogy én csak egy röpdogát írtam:D
2011. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!