Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet rendőr egy ilyen?

Hogy lehet rendőr egy ilyen?

Figyelt kérdés
A Pesten szoktam látni olyan rendőröket van vagy 130kg de nem izmos hanem kövér és fiatal 20-25 nem egyet láttam már .. pedig én azt hallottam hogy komoly erőnléti felvételi követelmény van
2011. febr. 21. 22:49
 1/10 anonim válasza:
a pénz az úr, nem az ész
2011. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Protekció, vagy felhízott 1-2 év alatt a zsíros fizutól.
2011. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
van ilyen hogy protekció ?
2011. febr. 21. 23:33
 4/10 anonim ***** válasza:
És arra nem is gondolsz hogy egy 130kg-os ember is kell sok ember megfékezéséhez? Nem diszszázad a rendőrség!
2011. febr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem
2011. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem nem is ez a gáz, hanem az, hogy manapság még egy érettségi sem kell ahhoz, hogy valaki rendőr legyen. Milyen jogon dirigál nekem, vagy birságol meg engem valaki, aki annyira sötét, hogy még egy érettségit sem tudott összehozni?
2011. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy 130kg ember kell,de csak azért kérdeztem mert állítólag elég komoly erőnléti teszt van és azért egy olyan ember nem tudom hogy megy át aki szinte csak zsír
2011. febr. 22. 17:01
 8/10 anonim válasza:
Az érettségi alapkövetelmény!!
2011. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy érettségi sem kell? A rendészeti szakközepet végző(tiszthelyettes) rendőrnek is kötelező az érettségi. A Rendőrtisztit végző tisztről pedig ne is beszéljünk. Jelenleg Magyarország egyik legdurvább sulija, évente 3000 jelentkezőből 200-at vesznek fel, kemény fizikaim pszichológiai, orvosi szűrés után. Ja és a ponthatár meg annyi mint a jogra vagy orvosira!
2011. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

" Kedves kérdező, szerintem nem is ez a gáz, hanem az, hogy manapság még egy érettségi sem kell ahhoz, hogy valaki rendőr legyen. Milyen jogon dirigál nekem, vagy birságol meg engem valaki, aki annyira sötét, hogy még egy érettségit sem tudott összehozni?"


na látod ilyen jogon bírságol meg! én még két nagy nyakast is nyomnék neked.

üdv, egy nem rendőr

2011. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!