Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnék hogy...

Miért nem szeretnék hogy tovább tanuljak?

Figyelt kérdés
most okj-s képzésre járok de jelentkeztem főiskolára viszont a szüleim nem tudják:/ mert meg vannak győződve róla hogyha én ezt a képzést elvégzem akkor találok egyből szeptemberbe munkát..pedig tuti nem. És azért diplomával többet ér az ember sztem. Hogy mondjam el nekik? Tuti mérgesek lesznek:S
2011. febr. 20. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. milyen okj-re jársz, hogy a szüleid biztosak benne, hogy találsz munkát vele?

2. te miért gondolod, hogy nem találsz vele?

3. milyen fősulira jelentkeztél, melyik szakra?

4. miért gondolod, hogy azzal egyszerűbb lesz elhelyezkedned, mint az okj-vel?

2011. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
idegenforgalmira jelentkeztem
2011. febr. 20. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

sztem jól tetted, hogy jelentkeztél. Ez a te életed, neked kell eldönteni mit szeretnél kezdeni az életben.Soha ne tudhatod mikor veszed hasznát a diplomádnak.Hajrá!!

Egyszerűen közöld a szüleiddel és kész.

2011. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Miből akarod fedezni a tanulmányaidat? Nem kevés pénzbe kerülnek. Egy diploma pedig egyáltalán nem biztosíték,hogy munkát is találsz vele. Csak ma divat azt hinni,hogy csak az ember,akinek diplomája van.
2011. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát van diákhitel..amugy meg államira jelentkeztem.
2011. febr. 20. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenkepp menj fosuliba! es mellette majd diakmunkat vallalsz,ha a penz a gondjuk a szuleidnek.
2011. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most is dolgozok mellette:S
2011. febr. 20. 22:13
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint diákmunkát
2011. febr. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!