Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova tanuljak tovább? (bőv. Lent)

Hova tanuljak tovább? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval egy nagyon erős info szakos középiskolába járok. Mindemellett szerencsére a matematika oktatás is kiemelkedő.


Az lenne kérdésem, hogy hova tanuljak tovább?


Kinéztem magamnak az alkalmazott matek szakot, de kellenének alternatívák. Például a csillagászat mindig is érdekelt, de nem tudom mennyire nehéz a szak...


Tudtok esetleg valamiféle szakot ami szorosan kapcsolódik az informatikához, de mégis kutatói munka? Mert abban az egyben biztos vagyok, hogy kutatói pályán szeretnék elhelyezkedni.


2011. okt. 8. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Pázmány Péter Egyetem kifejezetten kutatóegyetem. Az ITK karán(info szakon) számos kutatást végeznek. Egy kis ízelítő: [link] Egyébként ilyen alapokkal biztos jó helyen lennél itt.

2011. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz programozó, mérnök, vagy mehetsz természettudományi szakokra. Ebben a légnívósabb az SZTE.
2011. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat :)

utána járok a dolgoknak!

2011. okt. 8. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
De a DE is ugyanúgy kutató és tudományegyetem.
2011. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!