Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelenleg egyetemista...

Ha jelenleg egyetemista vagyok akkor kell fizetnem azért, hogy érettségizhessek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most olvasom,hogy aki tanulói jogviszonyban áll,annak nem kell.Vagy én most hova tartozom?Az egyetemisták külön kategória?Tavaly voltam bent a hivatalban és ott azt mondta az ügyintéző,hogy kell.Vagy csak le akart húzni?Úgy emlékszem,hogy egyik barátnőm,aki felsőfokú szakképzést végzett és az alatt tett angolból emelt érettségit egy fillért sem fizetett érte.Akkor most hogy van ez?

Előre is köszönöm!


2011. febr. 14. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
OKJ-s képzésen lévőknek nem kell, egyetemisáknak kell. Ne kérdezd miért, nem tudom.
2011. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az OKJ-s képzésen levő ismerősömnek nem kellett fizetnie, az egyetemista testvéremnek kellett.
2011. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Amúgy igen,érdekes...nem tudom,hogy az egyetemistákat miért kell állandóan lehúzni,főleg ilyen összegekkel...
2011. febr. 14. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert "ha már bekerültél vhova, minek pattogsz?".

Viszont vki lehet azért menj OKJ-re, mert nem volt elég pontja egyetemre. És őket meg támogatni akarják.

De ez csak tipp:)

2011. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!