Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz hogy főiskolán, egyetemen?

Igaz hogy főiskolán, egyetemen?

Figyelt kérdés
*kötelező" laptop(notbook)???
2011. febr. 10. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dehogy kötelező. Miért lenne az? Gép az kell, de az sem kötelező, csak azon intézel nagyon sok mindent.

De pl. nálunk órákon talán 2-3 ember jegyzetel laptopon, és semmivel nem ér többet, mintha füzetbe írnának. Én laptopon szoktam, mert gyorsabban írok géppel, mint kézzel, de csak mert tanultam gépírást. Gépelve akár szó szerint leírom, amit a tanár mond, rövidítés nélkül, így a magyarázatokat is pontosan le tudom írni. De aki nem tud ilyen gyorsan írni, annak sokkal egyszerűbb kézzel.

2011. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az informatikai karon előbb-utóbb laptophoz kell jutnod, mert csak úgy tudod bemutatni a Java alkalmazásodat.
2011. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
dehogy kötelező! viszont jó ha van. főleg ha koleszos vagy, tartani a kapcsolatot az otthoniakkal. meg nekünk geometrián jó ha saját laptopon is nézzük a dolgokat, nem mintha nem lenne kivetítve is, de nekem így szimpibb. :-)
2011. febr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nélküle elég sok bonyodalmad lesz...pl, ha este 10kor jut eszedbe egy beadandót megírni és nincs a közeledben gép...ciki...
2011. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!