Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz hogy főiskolán, egyetemen?

Igaz hogy főiskolán, egyetemen?

Figyelt kérdés
*kötelező" laptop(notbook)???
2011. febr. 10. 12:45
1 2
 1/14 Cory Rose ***** válasza:
100%
Arról nem hallottam hogy kötelező lenne, de nem árt ha van.
2011. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kötelező?? Azért nem mindenki engedheti meg azt magának. Az meg, hogy sok beadandót kell gépen írni, még nem jelenti, hogy kötelező lenne...
2011. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és nem is lesz az?? későbbiekben?
2011. febr. 10. 12:53
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 10. 12:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az ilyesmit kötelezővé tenni. Bár egy tanárom, ha rajta múlna azzá tenné. De a pendrive jó ha van, szemináriumi doliknál, később szakdolinál lehet, hogy elengedhetetlen lesz számodra.
2011. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező! Emiatt ne parázz!
2011. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy a laptop megléte nagyon erősen ajánlott.
2011. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, csak jó ha van géped, mert nagyon sok mindent azon kell intézni. Vizsgákra jelentkezés, beadandók, stb.


Túl lehet élni azért az egyetemet úgyis, ha nincs laptop, könyvtárban, suliban, (vagy esetleg otthon, ha van géped, vagy haveroknál), stb. is tudsz netezni, dogákat írni, sokáig én is így csináltam. De lényegesen könnyebb az embernek, ha van saját gép, amit cipelhet ide-oda. :)

2011. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*úgy is, na :D
2011. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de honnan jön ez a gondolat egyáltalán, hogy kötelező?

Az igaz, hogy manapság már mindent gépen ír az ember, nem is beszélve az elekronikus ügyintézésről, a neten található anyagokról stb., szóval kell számítógép, meg netkapcsolat is. De laptop? Minek? Lehet persze előadáson rögtön abba jegyzetelni, de kevés ember tud olyan gyorsan gépelni, hogy érdemes legyen. Egyébként meg minek? Hogy cipelni kelljen, meg elhagyd, vagy ellopják?

Nálunk előadáson kb. 50 emberből talán 3 gépel laptopba. Pedig jogi kar, amiről azt gondolná az ember, hogy csupa sznob ül ott, aki villantani akar. El sem tudom képzelni, hogy merülhet fel, hogy ezt kötelezővé kéne tenni.

2011. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!