Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le van valahol írva, hogy...

Le van valahol írva, hogy milyen nyelvvizsgákért jár többletpont?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 2 hónap alatt megtanulta a lovárit (nem zseni a lány, csak nagyon könnyű megtanulni) és le is tette a középfokút. Ezen felbuzdulva az egyik haverom is elkezdte tanulni, mert szerinte angolból úgyse tudná letenni a középfokút. Ezek szerint járna neki is a 28 többletpont. Ez így igazságos azzal szemben, aki pl. szenved angollal vagy franciával éveken keresztül?

Szóval az érdekelne, hogy hol találom meg azt, hogy mely nyelvekért járnak a pontok. A felvi.hu-n sem találtam.


2011. febr. 1. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek az oldalnak az alján felsorolták a nyelvvizsgaközpontokat. Az általuk kiadott összes nyelvvizsga-bizonyítványra jár a többletpontszám.

(Azért azon érdemes elgondolkodni, hogy később az ismerősöd fog többre menni a lovárival, vagy te az angollal...)

2011. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, ezt olvastam, de nem gondoltam volna, hogy ez az amit keresek:D köszi!
2011. febr. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!